Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

OPEL EYLÜL KAMPANYASINDA 12 AY SIFIR FAİZ

Opel Türkiye, eylül ayı boyunca farklı tip kredi ve faiz seçenekleri, uygun ödeme koşullarıyla otomobil severleri Opel Showroom'larına ...

Opel Türkiye, eylül ayı boyunca farklı tip kredi ve faiz seçenekleri, uygun ödeme koşullarıyla otomobil severleri Opel Showroom'larına davet ediyor. 

Opel tüm modellerinde Opel Finans'tan 12 bin TL kredi için, 12 ay vadede 0 (sıfır)" faiz seçeneğini de sunmaya başladı. Tasarımı, konforu, hassas ve verimli motorları ile Opel'in dinamik kompakt modeli Astra HB 54 bin 400 TL, Astra Sedan 55 bin 200 TL'lik eylül ayı başlangıç fiyatları ile Opel yetkili bayiliklerinde satışa sunuluyor. 

Business, Enjoy ve Cosmo olmak üzere üç farklı donanım seviyesi ile satılan Mokka'nın başlangıç fiyatı 68 bin 250 TL. Opel'in fısıldayan dizeli 1.6 litrelik dizel motor ve otomatik şanzımanına sahip Mokka ise 86 bin 550 TL başlayan fiyatlarla satışta. 

Yokuşta kalkış ve yokuşta iniş destekli gelişmiş ESP, Opel Eye Ön Kamera, Trafik işareti Tespit Sistemi, Takip Mesafesi Göstergesi, Ön Çarpışma ikazı, Şerit ihlali Uyarı Sistemi, Intellink bilgi eğlence sistemi, kabin içerisinde bol miktarda saklama bölmeleri ile segmentinde liderliği hedefliyor. 

AGR koltuklar, Flex Fix ve Akıllı Ön Far Teknolojileri (AFL+) gibi opsiyon özellikleri ile dikkat çekiyor. İleri teknoloji, aktif ve pasif güvenlik donanımlarının yanında yüksek kaliteli kokpit ve konforlu bir iç mekan sunan Insignia'nın başlangıç fiyatı 82 bin 900 TL. 

Geliştirilmiş şasi ayarları Adaptif 4x4 şasi Teknolojisi, Akıllı Ön Far Teknolojileri (AFL+), Isıtmalı direksiyon ve koltuklar, AGR Koltuklar, Adaptif Hız Sabitleyici ve Çarpışma Önleyici Fren Sistemleri, Dijital işlemcili surround ses sistemi Insignia'nın öne çıkan özellikleri arasında. Ülkemiz pazarına Ekim ayı başında sunulacak "sınıfının en sessiz ve en kuvvetli" 1.6 DİZEL OTOMATİK motoruna sahip Insignia, 100.900 TL başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor. 

30 Eylül'e kadar sürecek ön satış döneminde "Fiyat Koruma Desteği", "Ücretsiz Flex Care Paketi Hediyesi" avantajlarından faydalanabilecek. AutoBest 2015 "Yılın En İyi Otomobili" ödüllü Corsa 43 bin 450 TL, Meriva 62 bin 300 TL, Zafira Tourer 88 bin 200 TL, Cascada 128 bin TL'den başlayan fiyatlarla Opel yetkili bayiliklerinde satışa sunuluyor.