Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ VOLKSWAGEN AMAROK EXCLUSİVE 107 BİN 500 TLDEN SATIŞTA

Volkswagen Ticari Araç’ın pick up sınıfındaki üstün modeli Amarok, yeni Exclusive versiyonuyla her türlü yol koşulunda zengin donanımıyla d...

Volkswagen Ticari Araç’ın pick up sınıfındaki üstün modeli Amarok, yeni Exclusive versiyonuyla her türlü yol koşulunda zengin donanımıyla daha fazla konfor ve daha fazla güvenlik sunuyor. 

Yeni Amarok Exclusive, standart Bi-Xenon farlar, LED sürüş farları ve 19 inç alüminyum alaşımlı jantlarıyla, dinamik ve sportif duruşunu daha karakteristik ve estetik hale getiriyor. 

Volkswagen Ticari Araç’ın tüm dünyada büyük ilgi gören pick up modeli Amarok’un yeni versiyonu Amarok Exclusive sahip olduğu donanım ve aksesuar özellikleriyle iddiasını güçlendiriyor. 

Türkiye’ye özel olarak sunulan Yeni Amarok Exclusive performansıyla olduğu kadar, dikkat çekici sportif görünümüyle de fark yaratıyor. 

Yeni Amarok Exclusive’in 19” alüminyum jantları ilk bakışta göze çarpıyor. Sınıfında en güvenli yolculukları sununan Yeni Amarok Exclusive’de Bi-Xenon ve LED gündüz sürüş farları standart olarak sunuluyor. 

Standart olan statik dönüş farları, keskin dönüşlerde direksiyonun dönüş yönünde bulunan sis farlarının yanmasını sağlıyor. Böylece karanlık köşeleri de aydınlatarak, gece de daha güvenli bir sürüş sağlanıyor. Arazi ve şehirde kullanım kolaylığı Yeni Amarok Exclusive’de, konforlu bir sürüş için birçok özellik bulunuyor. 

Alcantara kumaş kaplı koltuklar, her yol koşulunda rahat bir yolculuk sağlarken, sürücü ve ön yolcu koltuklarında bulunan ısıtma özelliği kış aylarında konfor sunuyor. Katlanabilir yan aynalar, park süresince kolaylık sağlıyor. 

Volkswagen motor teknolojisinin güçlü ve verimli örneklerinden biri olan 2.0 lt BiTDI 180PS motora sahip Yeni Amarok Exclusive, 4x2 Otomatik ve 4x4 Otomatik seçenekleri ile pazara sunuluyor. Volkswagen Ticari Araç’ın satışa çıkan yeni modeli Amarok Exclusive’e 107.500 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.