Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

RENAULT VE DACIA YENİLİKLERİ İLE 2015 FRANKFURT OTOMOBİL FUARINDA

Renault ve Dacia Frankfurt Otomobil Fuarı’nın 15 – 16 Eylül tarihlerindeki basın günlerinde 8. Salon’da yerlerini alıyor. Yeni Megane’ın dü...

Renault ve Dacia Frankfurt Otomobil Fuarı’nın 15 – 16 Eylül tarihlerindeki basın günlerinde 8. Salon’da yerlerini alıyor. Yeni Megane’ın dünya prömiyeri ve basın toplantısı Renault Grubu üst düzey yetkililerinin katılımlarıyla gerçekleşecek. 

Renault standında, Frankfurt Otomobil Fuarı’nda Yeni Megane’ın dünya prömiyeri Renault Grubu Başkanı Carlos Ghosn tarafından gerçekleştiriliyor olacak. 

Yeni Renault Megane’ın dünya prömiyerinin yanı sıra yaz aylarında ilk gösterimi yapılan Renault Talisman sedan ve Sport Tourer verisyonları ile ilk kez otomobilseverlerle buluşacak. 
Renault standında ayrıca Yeni Espace ve Kadjar modelleri de yerlerini alacak. Dacia standında ise iki yenilik dikkat çekiyor: Dacia markasında ilk kez, Easy-R yarı otomatik vites kutusu ile Logan, Logan MCV, Sandero ve Sandero Stepway sergileniyor. 

Ayrıca Duster 2016 Edition yeni donanım ve tasarım ayrıntılarına sahip. 15 Eylül’de saat 15.00’te Carlos Ghosn’un katılımı ile yapılacak basın toplantısı www.media.renault.com / www.group.renault.com sitelerinden izlenebilecek.