Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PEUGEOTTA 4 YIL GARANTİ SIFIR FAİZ FIRSATI

Peugeot 308, 3008 ve 5008 modellerinin sınıfının standartlarını yeniden belirleyen BlueHDi EAT6 Tam Otomatik Dizel versiyonlarında 2+2 topl...

Peugeot 308, 3008 ve 5008 modellerinin sınıfının standartlarını yeniden belirleyen BlueHDi EAT6 Tam Otomatik Dizel versiyonlarında 2+2 toplam 4 yıl garanti ile sahip olma şansı sizleri bekliyor. 

Tüketiciler tarafından yoğun ilgi gören Peugeot 2008 Active e-HDi ve Allure e-HDi versiyonlarında geçerli olan “Düz Vites Fiyatına Otomatik Vites” ve Allure versiyonlarında 1.500 TL değerinde “Cam Tavan donanımı hediye” kampanyası Temmuz ayında da devam ediyor. 

Ayrıca Peugeot hafif ticari ürün gamının başarılı modelleri Peugeot Bipper Tepee ve Partner Tepee modellerinde 20 bin TL‘ye varan kredi ve 20 aya varan vade ile %0 faizli kredi imkanları sunuluyor. 
BlueHDI EAT6 Tam Otomatik Dizel Ailesi Peugeot 308, 3008 ve 5008 modellerinin sınıfının standartlarını yeniden belirleyen BlueHDi EAT6 Tam Otomatik Dizel versiyonlarında ise 2+2 toplam 4 yıl garanti ile sahip olma şansı sizleri bekliyor. 

Euro 6 normlarına uygun BlueHDi motor seçeneği ile Peugeot, yakıt tüketimi ve emisyon salınımları açısından sınıfında çıtayı yükseltmeye devam ediyor. 

Peugeot ürün gamında BlueHDi ile donatılmış bu 3 model, 3,5L/100km’den başlayan karma yakıt tüketim ve 92g/km’den başlayan CO2 emisyon değerleriyle, segmentlerinde kendi silindir hacmi ve aktarım gruplarında “sınıfının lideri” ünvanına sahipler. 

 Harekete geçiren Teknoloji Segmentinde anlayışları değiştiren ve segmentine yeni standartlar getiren Partner Tepee ve Partner Van modelleri tasarım ve teknoloji alanında yepyeni geliştirmelerden yararlanıyorlar. Partner Tepee’nin yenilenen ön yüzü markanın diğer modelleri ile uyumlu olarak yeni ızgara tasarımını benimsiyor. 

Yeni donanımları, 7" renkli dokunmatik ekranlı SMEG, MirrorScreen fonksiyonu ve Geri Görüş Kamerası ile yeni Peugeot Partner Tepee ve Partner Van modellerinin cazibesi arttırıldı. Çağa ayak uydurmayı bilen bu modeller bu kadar başarılı olmalarını sağlayan temel değerlerini de unutmadılar : sağlamlık ve güvenilirlik, referans yükleme kapasiteleri ile birleşen eşsiz esneklik ve modülerlik ve kabin içindeki yaşam konforu.