Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

KLASİK ARABALAR ANKAMALL’DA GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Renk ve modelleri ile büyük ilgi gören klasikler 2-12 Temmuz tarihleri arasında ANKAmall’da sergilenecek Hemen her gün farklı etkinliklerl...

Renk ve modelleri ile büyük ilgi gören klasikler 2-12 Temmuz tarihleri arasında ANKAmall’da sergilenecek Hemen her gün farklı etkinliklerle ziyaretçilerini karşılayan ANKAmall, bu kez klasik otomobil sergisi ile Başkentlilere görsel şölen yaşatıyor. 

Sadece klasik tutkunlarının değil, 7’den 70’e herkesin ilgisini çeken klasik otomobiller 2-12 Temmuz tarihleri arasında ANKAmall’da görülebilecek. 

Ankara Klasik Otomobilciler Derneği (AKOK) tarafından sergilenen farklı renk ve modelden oluşan otomobiller görenleri geçmişe götürmeye hazırlanırken o dönemlerin ruhunu da günümüze taşıyor. 
AKOK Başkanı A. Nevzat Yurtsever, dünyada en çok izleyiciye sahip olan futboldan sonra otomobil spor ve etkinliklerinin geldiğini söyleyerek şu açıklamayı yaptı: 

“Akok ailesi olarak ortak hobimiz klasik otomobiller olmakla beraber, babalarımızdan dedelerimizden yadigar olan otomobillerimiz sosyal bilinçlenmeye katlı sağlamak, milli ve manevi değerlerimizi korumak, halkımızın duyarlılığını arttırmak için bir araçtır. 

Klasik otomobiller bir selama vesiledir, selam ile başlayan sohbete ve halkımızın kaynaşmasına vasıtadır. Yenilenen yapısıyla birlikte önemli aktivitelere ev sahipliği yapan ANKAmall’a bizlere bu imkanı tanıdığı için AKOK ailem adına çok teşekkür ederim.”