Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HONDA MOTOSİKLETLERDE SIFIR FAİZ KAMPANYASI

Dünyanın en büyük motosiklet üreticisi Honda, 30 Ağustos’a kadar tüm modellerinde geçerli özel ödeme kampanyası başlattı. Honda Türkiye...

Dünyanın en büyük motosiklet üreticisi Honda, 30 Ağustos’a kadar tüm modellerinde geçerli özel ödeme kampanyası başlattı.
Honda Türkiye, motosikletseverlere kolaylıklar sunmaya devam ediyor. 30 Ağustos’a kadar sürecek kampanya kapsamında Honda motosikletlerini Bonus Card ile alan Honda severler, 5 bin TL için 9 taksitte yüzde 0 faiz fırsatından yararlanıyorlar. 

Ayrıca buna ilave olarak Forza, CBR500R ve CB500F modellerinde de özel indirimler uygulanıyor. Türk motosikletseverler tarafından en çok tercih edilen Honda Spacy modeli, sahibinin özgürce gezmesi ve trafiğe takılmadan yol alması için geliştirildi. 
İşyeri sahiplerinin siparişlerini hızlı ve kolaylıkla ulaştırıp, yüksek müşteri memnuniyeti sağlamalarına destek olan Spacy, sunduğu özelliklerle hem kişisel hem de ticari kullanımlar için her ihtiyaca cevap verebilen bir scooter. Güçlü ve güvenilir motoru, kolay kullanımı ve çok yönlü kullanıma olanak tanıyan Spacy, zarif olmanın yanı sıra son derece de ekonomik. 

 Bireysel kullanıcılar için geliştirilen ve Euroasia Motobike EXPO 2015 Fuarı ile birlikte Türkiye’de satışa sunulan yeni Spacy Alpha ise ön tasarımda yeni far ve sinyal tasarımıyla dikkat çekiyor. Yüzü değişen modelin stop grubu da yenilenirken kullanışlılığı artırmak üzere sele arkası portbagajın da şekli değiştirildi. 

Spacy Alpha ile birlikte gösterge panelinde de yenilik yapılırken ayrıca yolcu için kaydırmaz özellikte lastik ayak desteği eklendi. Bildik Spacy kalitesinin sürdürüldüğü Spacy Alpha’da çalınmaya karşı önlem olarak yeni anahtar sistemine yer verildi. 

Tüm bunlara ilave olarak tamamen yenilenen 110 cc’lik motor start-stop sistemiyle donatılarak menzil litre başına 8 km artırıldı.