Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

BLABLACAR İLE İSTANBUL- BODRUM 47 TL

Bayramda BlaBlaCar ile hesaplı seyahat: İstanbul-Çeşme 38 TL, İstanbul- Bodrum 47 TL, İstanbul-Marmaris 49TL, İstanbul-Kaş 58 TL, Ankara-An...

Bayramda BlaBlaCar ile hesaplı seyahat: İstanbul-Çeşme 38 TL, İstanbul- Bodrum 47 TL, İstanbul-Marmaris 49TL, İstanbul-Kaş 58 TL, Ankara-Antalya 37 TL, Ankara-Fethiye 41 TL 

Bu bayram sizinle aynı yöne giden kişilerle yolculuklarınızı paylaşarak seyahati hem daha hesaplı hem de eğlenceli hale getirebilirsiniz! BlaBlaCar’la, bayramda son dakika tatil planlamak ya da bayram sevincini uzakta yaşayan ailenizle yaşamakartık çok kolay. Son dakika yolculuklarında, bilet kalmadı diye endişelenmenize gerek yok...

Şehirler arası yolculuğa yeni, hesaplı ve eğlenceli bir çözüm getiren BlaBlaCar’la bu bayram son dakika tatil planlamanın özgürlüğünü ve rahatlığını yaşayabilirsiniz. 

20 milyondan fazla üyesiyle dünyanın en büyük şehirler arası yolculuk paylaşım ağı BlaBlaCar, aynı yöne giden sürücü ve yolcuları bir araya getiriyor, yol masraflarını kişiler arasında paylaştırarak seyahati herkes için daha hesaplı hale getiriyor. Ayrıca, yeni insanlarla tanışarak eğlenceli bir yolculuk yapma fırsatı da sunuyor. 
Bayram tatilinde, şehir dışında yaşayan ailenizi ziyaret etmek ya da hayalini kurduğunuz tatili gerçekleştirmek için aylar öncesinden program yapmanıza gerek kalmadı. BlaBlaCar’la son dakika yolculuklarında bile hem hesaplı yolculuk yapabilir, hem de yeni insanlarla tanışabilirsiniz. 

İster ailenizle özlem giderin, isterseniz kendinizi Ege ve Akdeniz’in mavi sularına bırakın, ya da Avrupa’da farklı şehirleri ve kültürleri keşfe çıkın. BlaBlaCar, bu bayram hem hesaplı hem de eğlenceli yolculuklar yapmanız için 19 ülkede sizi bekliyor. Son dakika yolculuklarında hesaplı alternatif 

Bu bayram, son dakikada bile memleketinize yolculuk yapabilir, biraz tatile ihtiyacım var diyorsanız, Kaş, Bodrum, Çeşmeveya Marmaris’te deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir, Assos ya da Bozburun’da kafa dinleyebilir ya da Fethiye koylarında kamp yapabilirsiniz. Yaz aylarında en popüler rotalara BlaBlaCar’la bütçenizi zorlamadan, yolculuğunuzu paylaşarak kolayca ulaşmanız mümkün. 

Bayramı ailenizle geçirmek ya da aylardır beklediğiniz tatile kavuşmak için tek yapmanız gereken çantanızı hazırlamak ve BlaBlaCar’la ulaşım masraflarını dert etmeden yola çıkmak. BlaBlaCar’la, Avrupa’da da eğlenceli ve hesaplı yolculukyapın BayramdaAvrupa’da yaz tatili yapmak isterseniz, Balkanlar’da küçük bir tur yapabileceğiniz gibi dilerseniz BlaBlaCar’la Portekiz’e kadar seyahat edebilirsiniz. 

Tren biletlerini önceden ayarlayamadım diye endişelenmeyin; Belgrad’dan Zagreb’e BlaBlaCar’la yolculuk yapabilir, Zagreb’ten Dalmaçya sahillerinde Dubrovnik ve Kotor’a inebilir, İtalya’dan vazgeçmem diyorsanız Zagreb’ten Venedik’eseyahat ederek, Venedik’ten Cinque Terre’ye kadar gidebilirsiniz. İspanya’da ise Akdeniz kıyıları boyunca, Barcelona, Valencia, Sevilla hattında yolculuğunuzu paylaşabilir, dilerseniz, Portekiz’de Lizbon’a kadar uzanabilirsiniz. 

Yolculuk paylaşım mobil uygulaması BlaBlaCar ile yolculuk yapmanın kişi başı ortalama fiyatları ise şöyle: İstanbul-Çeşme 38 TL, İstanbul- Bodrum 47 TL, İstanbul-Marmaris 49TL, İstanbul-Kaş 58 TL, Ankara-Antalya 37 TL, Ankara-Fethiye 41 TL,Dubrovnik-Kotor 8 TL, Belgrad- Zagreb 35TL, Zagreb- Venedik 60TL, Barcelona-Valencia 63 TL, Sevilla-Lizbon 81 TL. 

Aynı yöne giden sürücü ve yolcuları biraraya getirerek, dünyada milyonlarca insanın yolculuk anlayışını değiştiren BlaBlaCar’ın ücretsiz mobil uygulamasını indirebilir ya da www.blablacar.com.tr adresi üzerinden, BlaBlaCar’a üye olabilir,yolculuk arkadaşlarınızı seçtikten sonra, bayram tatiliniz için geri saymaya başlayabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte olacağınız, güzel yolculuklarla dolu bir bayram geçirmeniz dileğiyle.