Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ PEUGEOT PARTNER TEPEE 52 BİN TLDEN SATIŞTA

Segmentinde anlayışları değiştiren ve segmentine yeni standartlar getiren Partner Tepee ve Partner Van modelleri tasarım ve teknoloji alanı...

Segmentinde anlayışları değiştiren ve segmentine yeni standartlar getiren Partner Tepee ve Partner Van modelleri tasarım ve teknoloji alanında yepyeni geliştirmelerden yararlanıyorlar. 

Partner Tepee’nin yenilenen ön yüzü markanın diğer modelleri ile uyumlu olarak yeni ızgara tasarımını benimsiyor. Sağlamlıkları, modern, teknolojik ve internet bağlantılı yeni donanımları ile yeni Peugeot Partner Tepee ve Partner Van modellerinin cazibesi arttırıldı. 

Çağa ayak uydurmayı bilen bu modeller bu kadar başarılı olmalarını sağlayan temel değerlerini de unutmadılar : sağlamlık ve güvenilirlik, referans yükleme kapasiteleri ile birleşen eşsiz esneklik ve modülerlik ve kabin içindeki yaşam konforu. Haziran ayından itibaren 52 bin TL’den başlayan fiyatlar ile Yenilenen Peugeot Partner Türkiye pazarına sunuluyor. 
Güçlü tasarım Partner Tepee’nin yenilenen ön yüzü markanın diğer modelleri ile uyumlu olarak yeni ızgara tasarımını benimsiyor. 

Çerçeveleri yeniden tasarlanan farların arasında uzayan yeni panjur, ortasında Peugeot aslan logosunu taşıyor. Yeni ızgara, tampon ve far tasarımı ile Yeni Partner Tepee daha güçlü bir görünüme kavuşuyor. Işıklı imza, tamponun her iki ucunda daha aşağıda konumlanan gündüz sürüş farları ile vurgulanıyor.  

Sağlam ve Güvenilir Peugeot Partner modellerinin geliştirme aşamasında sağlamlık ve güvenilirlikleri test edildi. 

Müşteri kullanımlarını temsil eden ve aşağıda detayları yer alan en ağır koşullarda 6 milyon kilometreden fazla sürüş testi gerçekleştirildi : 
• Yüksek hızda ağır yük nakliyesi, • En bozuk yol şartlarını yansıtan süspansiyon ve karoser « işkence » beyzi : kaldırım taşları, çukurlar, vb...
• Bileşen ve malzemelerin dayanıklılığını test etmek için iklimlendirme odasında -18°C ilâ +45°C arasında sıcak ve soğuk hava dönüşümleriyle 85°C sıcaklığa kadar güneşlenme ve iklim testleri, 
• Dereden geçişler ve tuzlu su püskürtmelerle paslanmama ve sızdırmazlık testleri. 18 yıllık bireysel ve profesyonel müşteri geri bildirimleri ile yapılan bu testler, yenilenen Partner Tepee’nin yüksek kalite düzeyini garanti ediyor.  
Çağa ayak uyduran son nesil teknolojiler 
Yenilenen Peugeot Partner Tepee güvenliği garanti altına almak ve sürüşü kolaylaştırmak için geniş bir ekipman yelpazesi ve yeni teknolojilerle donatıldı. 

Yenilenen Partner Tepee’nin kabininde kokpitin orta kısımında araçla mükemmel şekilde bütünleşen ve her zaman el altında ve göz temasında kalan 7" renkli dokunmatik ekranlı SMEG yer alıyor. 

3üncü donanım seviyesinde standart ve 2inci seviyede opsiyon olarak sunulan bu sistem aracın yol bilgisayarı, AM/FM veya dijital DAB radyo (opsiyon olarak Digital Audio Broadcasting), Juke Box müzik dosyaları okuyucusu (entegre hard disk) veya eller serbest telefon ve navigasyon gibi farklı fonksiyonlarına kolayca erişimini sağlıyor. 

Çağına ayak uydurmayı bilen yeni Peugeot Partner Tepee Bluetooth, USB port, Jack soket ve MirrorScreen gibi en ileri araç içi bağlantı sistemlerini de içeriyor. 

 Üçüncü donanım seviyesinde standart ve ikinci seviyede opsiyon olarak sunulan MirrorScreen fonksiyonu ile telefon, müzik, navigasyon, vb gibi mobil uygulamalara erişim olanağı sağlayan sistem akıllı telefonunuzun ekranını, aracın 7" dokunmatik ekranına yansıtıyor. Hız Sabitleyici ve Sınırlayıcı ikinci seviyeden itibaren standart olarak sunuluyor. 

Üçüncü donanım seviyesinden itibaren opsiyon olarak sunulacak Geri Görüş Kamerası büyük renkli ekranı ile günlük kullanımda park manevralarını kolaylaştırıyor. Üçüncü seviyede standart olarak sunulan arka park sensörüne ilaveten, üçüncü donanım seviyesinde standart ve ikinci seviyede opsiyon olarak sunulacak olan Ön Park Yardımı düşük hızda manevraları kolaylaştırıyor. 

Modüler ve Esnek yapısı ile sınırsız özgürlük 
Yeni Peugeot Partner Tepee günlük yaşamdaki bütün kullanımlara, hobi etkinliklerine ve şehirden kaçış arzularına adapte olmak için her zaman büyük bir modülerlik ve dikkat çekici bir esneklik sunuyor. İkinci sırada 3 adet yerinden çıkartılabilir koltuk ile segmentinde farklılaşan Partner Tepee’de, düz döşeme ile sınıfın en iyileri arasında olan 3000 litreye kadar yükleme hacmi sunuluyor. 

 Bagajın yüklenmesi, büyük boyutlu kapağı ve segmentte eşi olmayan arka camı sayesinde her koşulda kolaylaşıyor. Böylece Partner Tepee’de büyük bir kolaylıkla insan ve malzeme taşımak için çok sayıda konfigürasyon sunuluyor.