Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTA FOREVER KART SAHİPLERİNE SARARDA YÜZDE 35 İNDİRİM

Toyota’nın sektördeki en kapsamlı sadakat programı olan “Toyota Forever Kart” uygulaması ile 240 bin aktif Toyota sahibine ulaşılırken, pro...

Toyota’nın sektördeki en kapsamlı sadakat programı olan “Toyota Forever Kart” uygulaması ile 240 bin aktif Toyota sahibine ulaşılırken, programın kapsamı da genişlemeye devam ediyor. 

Toyota Forever Kart sahipleri artık harcama limitine bakılmaksızın hazır giyim sektörünün önemli markalarından biri olan Sarar’dan da yüzde 35 oranında indirimli alışveriş yapabilecekler. 

Anlaşmalı Sarar mağazalarının tüm ürün gruplarında ve sezon ürünlerinde geçerli olacak indirimden sadece Toyota Forever Kart sahipleri yararlanabilecek. 
Toyota markalı araçlar için geliştirilen ve araca özel bir kart olan Forever Kart ile Toyota Plazalara gelenler, yüzde 20’ye varan mekanik yedek parça, yüzde 30’a varan işçilik ve BP’de yüzde 4’e varan akaryakıt hediyesinden yararlanıyorlar. Sarar markasının programa katılması ile Toyota Forever Kart, sahiplerine büyük avantajlar sunmaya devam ediyor. 

Toyota sahiplerinin tüm bu indirim ve büyük avantajlardan yararlanmak için yapmaları gereken tek şey otomobillerini en yakın Toyota Plazaya götürmek ve Toyota Forever Kart ayrıcalıklarından yararlanmaya başlamak olacak. Forever kartı olmayan Toyota müşterileri ise plazalarda anında kartlarına çıkartarak, avantajlardan yararlanabilecekler.