Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SEAT IBİZA 5 KAPI VE ST VERSİYONLARI TÜRKİYEDE SATIŞTA

SEAT’ın en beğenilen modellerinden olan Ibiza model ailesinin 5 kapılı ve ST versiyonlarına iki yeni donanım paketi eklendi.  Refere...

SEAT’ın en beğenilen modellerinden olan Ibiza model ailesinin 5 kapılı ve ST versiyonlarına iki yeni donanım paketi eklendi. 

Reference Plus ve Style Plus paketler sağladığı fiyat avantajıyla öne çıkıyor. SEAT, Ibiza model ailesinin Ibiza 5 kapı ve Ibiza ST versiyonlarının donanımlarına iki yeni donanım paketi ekledi. Mevcut Reference ve Style donanım paketlerine eklenen yeni paketler, sağladığı fiyat avantajıyla öne çıkıyor. 
Reference Plus Paket Paketlerin ilki mevcut Reference donanım seviyesine eklenen ‘Reference Plus’ paket. Ibiza’nın Reference donanım seviyesindeki 5 kapılı versiyonlarında alınabilen bu ek paket, elektrikli arka camlar, 15 inç alüminyum jantlar, 2 ek hoparlör ve parçalı katlanabilir arka koltuklar özelliklerini içeriyor. 

Donanımları tek tek almaktan çok daha avantajlı Reference Plus Paketi’nde yer alan ve tek tek alımda toplam 2 bin 300 TL tutarındaki özellikler, paketle alındığında 1.100 TL tavsiye edilen tutar ile satışla sunuluyor. 

Böylece, 36 bin 900 TL tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına sahip Ibiza 1.4 Reference modeline, bu özelliklerin tek tek alınması durumunda 39 bin 200 TL tavsiye edilen fiyata sahip olunurken, Reference Plus Paketiyle 1.200 TL avantajla, 38 bin TL tavsiye edilen fiyat ile sahip olunabiliyor. 

 Style Plus Paket Ailenin diğer avantajlı paketi ise Ibiza 5 kapı Style ve Ibiza ST Style modellerde alınabilen ‘Style Plus Paket’. Bu paket bluetooth, arka park sensörü, sürücü koltuğu altı saklama gözü ve ön kol dayama özelliklerini içeriyor. Style Plus Paketi’nde yer alan bu donanımlar tek tek alındığında 2 bin 850 TL fiyat ile sunulurken, paketle birlikte 1.400 TL tavsiye edilen tutar ile alınabiliyor.