Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

OPEL MONZA CONCEPT İSTANBUL AUTOSHOWDA SERGİLENECEK

Yüksek performans, kişisellik ve pratikliği, fütüristik cazibeye sahip heykelsi bir tasarım ile Opel Monza Konsept, 22-31 Mayıs tarihinde İ...

Yüksek performans, kişisellik ve pratikliği, fütüristik cazibeye sahip heykelsi bir tasarım ile Opel Monza Konsept, 22-31 Mayıs tarihinde İstanbul Autoshow'da görücüye çıkacak. 

Opel’in artırılmış verimlilik arayışını görsel olarak ifade edebilmek için Monza Konsept çalışması, Opel’in “Heykelsi tasarım Alman mükemmeliyetçiliğiyle buluştu,” tasarım felsefesinin gelişimini konu alıyor. 

Bu tasarım vurgusu, aracın ön tasarımında hemen göze çarpıyor. Akıcı çizgileriyle alçak bir duruş, açıkça tanımlanmış kaput ve çarpıcı ön far tasarımı birleşerek otomobile kendine güvenen etkileyici bir duruş kazandırıyor. Daha da geliştirilen karakteristik Opel temaları, genel tasarıma eklendi. 

Kaputtaki karakteristik eğim, artık daha üç boyutlu ve dolayısıyla daha belirgin. Opel logosunu taşıyan krom bar ise uçlarındaki kanatçıkları öne çıkarıyor. Ön farların altındaki karakteristik bıçaklar ise sportif bir çekicilik katıyor.Haber7