Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MERCEDES-BENZ TÜRK’TEN MAYIS AYINA ÖZEL FIRSATLAR

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Mayıs ayında, A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA’da 85.000 TL kredi tutarı için, C-Serisi, E-Serisi ve GLK’da...

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Mayıs ayında, A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA’da 85.000 TL kredi tutarı için, C-Serisi, E-Serisi ve GLK’da ise 125.000 TL’den başlayıp 180.000 TL’ye varan kredi tutarları için % 0,89 sabit faiz oranı imkânı sağlıyor. 

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Mayıs ayı kampanyası kapsamında, 2.856 TL’den başlayan aylık ödeme ve 36 aya varan vadelerde geri ödeme seçeneğiyle bireysel müşteriler Mercedes-Benz modellerine sahip olabiliyorlar. 

EL2 kampanyaları Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Mayıs ayında Mercedes-Benz Türk’ün EL2 markası altındaki tüm kullanılmış otomobiller için hazırladığı kampanya kapsamında, 80.000 TL kredi tutarı için % 1,18’den başlayan faiz oranları ve 48 ay vade seçenekleri sunuluyor. Bu kapsamda kurumsal müşteriler 280 TL’den, bireysel müşteriler ise 291 TL’den başlayan ödemelerden yararlanabilirler. 

EL2 markası altındaki A-Serisi ve B-Serisi modeller için 60.000 TL kredi tutarı için % 1,09 faiz oranı ile 36 ay vade seçenekleri sunuluyor. Bu kampanya kapsamında kurumsal müşteriler 2.043 TL’den, bireysel müşteriler ise 2.100 TL’den başlayan aylık ödemelerden yararlanabilirler. Ayrıca yine EL2 kapsamında satışa sunulan C-Serisi ve E-Serisi modeller için 90.000 TL kredi tutarı için % 1,09 faiz oranı ile yine 36 ay vade seçenekleri sunuluyor. 

Bu kapsamda kurumsal müşteriler 3.064 TL’den, bireysel müşteriler ise 3.151 TL’den başlayan aylık ödemelerden yararlanabilirler. Otomobil yaz lastiği kampanyası Kampanya kapsamında Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde sunulan Michelin ve Continental otomobil yaz lastiklerini tercih eden müşterilere % 25 fiyat avantajı ve hediye el feneri sunuluyor. 
“Işıklı Mercedes-Benz Yıldızı” Araç Aksesuarı Birçok Mercedes-Benz otomobil modellerinde uygulanabilen “Işıklı Mercedes-Benz Yıldızı” aksesuar paketi kapsamında, anahtarınızla aracınızın kapı kilidini açtığınızda veya aracınızın kapısı açtıldığında radyatör ızgarasının üzerindeki yıldız logosu fiber optik kablolar ve LED teknolojisi sayesinde mükemmel bir görünüm ile yanıyor. “Işıklı Mercedes-Benz Yıldızı” aksesuarı avantajlı fiyatlarla Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde sunuluyor. 

Mercedes-Benz otomobillere periyodik muayene öncesi ücretsiz ön kontrol Mercedes-Benz Türk, otomobil müşterilerine zorunlu periyodik araç muayenesinden önce Mercedes-Benz yetkili servislerinde ücretsiz ön kontrol fırsatı sunuyor. 

Bu sayede kullanıcılar, araçlarının trafiğe çıkış tarihinden itibaren 3. yılda ve takip eden her 2 yılda bir zorunlu olan periyodik muayeneden hızlı, eksiksiz ve tam şekilde geçmeyi neredeyse garanti altına alıyor. 

Mercedes-Benz Türk ücretsiz olarak sunduğu bu ön kontrol hizmeti kapsamında; araç ve müşterilere muayene mevzuatına uygun kontroller eğitimli ve uzman bir ekip tarafından sunuluyor. Kontrol sırasında orjinal yedek parça testi de yapılırken tespit edilen kusurlar kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmetle müşterilere sunuluyor. 

Mercedes-Benz hafif ticari araçlarda sabit faiz oranı Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in 2015 model Yeni Sprinter ve Yeni Vito için sunduğu kampanya kapsamında “Mercedes-Benz Kasko” tercih edildiğinde tüm vadelerde sabit % 0,89 faiz oranı ile kurumsal müşteriler 778 TL’den başlayan aylık ödemelerden yararlanabilirler. Yeni Vito’yu tercih eden bireysel müşteriler ise aylık 802 TL’den başlayan ödemeler ile farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olabilirler. 

2. El Hafif Ticari Araç kampanyaları Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in 2. El hafif ticari araç markası Used 1 altında Mayıs ayında takas kapsamında alınmış 2. El araçlar için sunduğu kampanya kapsamında % 1,04 sabit faiz oranıyla kurumsal müşteriler ayda 538 TL’den, bireysel müşteriler ise 556 TL’den başlayan aylık ödemelerden yararlanabilirler. 

Hafif ticari araç yaz lastiği kampanyası Kampanya kapsamında Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde sunulan Continental hafif ticari araç yaz lastiklerini tercih eden müşterilere 4 al 3 öde kampanyası ve hediye yedek ampül kutusu fırsatı sunuluyor. 

Mercedes-Benz “Gittikçe Kazan” kampanyası Mayıs ayı boyunca Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde sunulan “Gittikçe Kazan” kampanyası kapsamında 100.000 kilometre ve üzeri Mercedes-Benz hafif ticari araçların mekanik onarımlarında aracın kilometresine bağlı olarak %25’e varan fiyat avantajı sağlanıyor. Üstelik kampanya tek bir girişle sınırlı olmayıp, ikinci ve üçüncü girişlerde de ilave fiyat avantajları sunuluyor.