Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

LÜKS JANT ÜRETICISI GYR WHEELS AUTOSHOW 2015TE GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Avrupa, Asya ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirip uzay teknolojisi (6061-T6 uçak serisi ) alüminyum alaşımlardan oyulmuş, kişiye özel forg...

Avrupa, Asya ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirip uzay teknolojisi (6061-T6 uçak serisi ) alüminyum alaşımlardan oyulmuş, kişiye özel forged jant üretimi yapan ilk Türk firması GYR WHEELS Luxury Alloys, "Dünyanın Yeni Harikaları" sloganıyla lanse edilen İstanbul Autoshow 2015’ de lüks segmente özel ürünlerini ilk kez otomobil tutkunlarının beğenisine sundu. 

Autoshow 2015 fuarında yer alan GYR WHEELS standında, dünyanın en çok arzu edilen otomobilleri arasında yer alan Bentley için hazırlanan ‘Jemma’, Lamborghini Gallardo için üretilen ‘Drago’, performans talep edip egzotik görüntüsünden vazgeçmeyen Ferrari için ‘Editta’, Porche için uzay teknolojisi alüminyum alaşımlardan oyulmuş ‘Dante’, Audi, BMW ve Mercedes için yakıt tasarrufu sağladığı gibi spor ve şık görünüm kazandıran ‘Speranza’ modellerinin özel jant tasarımlarını da inceleme fırsatı bulabilirsiniz. 
Türkiye de ilk defa kişiye özel uzay teknolojisi ile uçaklarda kullanılan alüminyum malzemeden %100 yerli sermaye ile üretilen forged jantlar 22-31 Mayıs tarihleri arasında Holl 9, 840A standında ziyaret edilebilir. İstanbul Auto Show 2015 hafta içi 12.00-21-00 saatlerinde, hafta sonu ise 11.00-21.00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olacak.