Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ MİTSUBİSHİ OUTLANDER NEW YORK MOTORSHOW’DA TANITILDI

Mitsubishi Motors, güçlü, dinamik, gelişmiş yol performansını yepyeni bir iç donanım ile sunan Yeni Outlander'ı Türkiye’de yılın ikinci...

Mitsubishi Motors, güçlü, dinamik, gelişmiş yol performansını yepyeni bir iç donanım ile sunan Yeni Outlander'ı Türkiye’de yılın ikinci yarısında satışa sunacak. 

Mitsubishi Motors’un New York Otomobil Fuarı’nda dünyaya tanıttığı Yeni Outlander, bu yılın ikinci yarısında Türkiye yollarıyla buluşmaya hazırlanıyor. 

Yeni Outlander, güçlü ve dinamik görünümü ve rafine sürüş deneyimiyle yeniden tasarlandı. Mitsubishi Motors’un üstün güvenlik standartlarını barındıran Yeni Mitsubishi Outlander, SUV segmentinde fark yaratmayı hedefliyor. 

Yeni Outlander, gelişmiş yol performansı, kullanım ve gaz tepkisi, iyileştirilmiş gürültü ve titreşim seviyesi ve sürüş performansı gibi işlevsel özelliklerinin yanı sıra yenilenen cesur tasarımıyla da dikkat çekiyor. Gövde ve süspansiyon yapısı da geliştirilen Yeni Mitsubishi Outlander, daha sessiz ve konforlu bir sürüş deneyimi vaat ediyor. 
Yeni Mitsubishi Outlander, çok daha şık ve güvenli Yenilenen ön tasarımıyla Yeni Mitsubishi Outlander, hem yolcular hem de araç için benzersiz koruma sağlarken, daha modern ve agresif bir görünüme kavuştu. 

Yeni Mitsubishi Outlander, yeni tasarım ön ızgara, halojen ön farlar, LED'li sinyal lambaları, 18 inç alaşımlı jantlar, arka tampon ve LED'li stop lambalarıyla yepyeni bir tasarım sunarken 2014 ve 2015 yıllarında “Top Safety Pick+” olarak değerlendirilen Önden Çarpışma Önleme Sistemi (FCM), Şerit Takip Sistemi (LDW) ve Adaptif Hız Sabitleme Sistemi (ACC) ile gelişmiş güvenlik teknolojilerini de barındırıyor. 

Mitsubishi Motors, güvenilirliği ve güvenlik standartlarının birleştiği 2016 Outlander’ı da tüm diğer araçları gibi 5 yıl/100 bin kilometre garantisiyle satışa sunuyor.

Hiç yorum yok