Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ GO CARD'INIZ İLE İLK 3 DİLEĞİNİZ GERÇEKLEŞSİN

GO CARD'ın avantajlı dünyasına ilk kez adım atacak olanlara özel kampanya! 1 Ağustos 2014 tarihinden itibaren yeni GO CARD'nız ile ...

GO CARD'ın avantajlı dünyasına ilk kez adım atacak olanlara özel kampanya! 1 Ağustos 2014 tarihinden itibaren yeni GO CARD'nız ile gerçekleştirdiğiniz ilk 3 akaryakıt ve otogaz alışverişinizde 3 kat puan kazanabilir, yakıtınıza yakıt katabilirsiniz. 

Türkiye'nin yeni nesil yakıt istasyonu GO, istasyonlarında sunduğu fırsatlara bir yenisini daha ekliyor ve tüm GO CARD sahiplerine daha fazla hediye yakıt kazanmaya davet ediyor. 

Kampanyaya katılan tüm GO istasyonlarından temin edebileceğiniz yeni GO CARD' ınız ile yapacağınız ilk üç benzin, motorin veya otogaz alışverişinde tam 3 kat fazla puan kazanabilirsiniz. GO CARD ile gerçekleştirdiğiniz tüm akaryakıt ve otogaz alışverişlerinizde biriken puanlarla deponuzu hediye yakıt ile doldurmaya devam edeceksiniz. 
Kampanyadan yararlanmak ve yakıtına yakıt katmak için GO CARD sahibi olmak isteyen herkesi GO istasyonlarına bekliyoruz. GO istasyonlarından temin edebileceğiniz GO CARD başvuru formunu doldurarak GO CARD sahibi olabilir ve hemen GO CARD Müşteri Sadakat Programı'na üye istasyonlarımızda kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Bu kampanya GO CARD - İpra Enerji A.Ş. tarafından 1 Ağustos tarihinden itibaren kampanyaya katılan tüm GO istasyonlarında geçerlidir. 

Kampanya kapsamında, standart GO CARD kampanyasından faydalanan yeni GO CARD müşterileri, kartlarını pompada aktive ettirmelerini takip eden ilk 3 yakıt alımlarına 3 kat puan kazanacaktır. Bu kampanya, 1 litre yakıt alışverişinde 2 puan kazandıran standart GO CARD kampanyasından faydalanan kartlarda geçerlidir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. 1 Ağustos 2014 tarihinden önce aktive edilmiş ve puan kazanmaya başlamış kartlar kampanyaya dâhil değildir.

Hiç yorum yok