Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MİTSUBİSHİ SERVİSLERİNDE ARAÇ İÇİ YOL KAYIT KAMERASI HEDİYE

Temsa Motorlu Araçlar, Mitsubishi araçlara çok avantajlı bir servis kampanyası sunuyor.  13 Nisan – 16 Mayıs tarihleri arasında geçe...

Temsa Motorlu Araçlar, Mitsubishi araçlara çok avantajlı bir servis kampanyası sunuyor. 

13 Nisan – 16 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan kampanyada çeşitli indirimler ve hediyeler sunuluyor. Temsa Motorlu Araçlar, yeni mevsime hazırlık yapan Mitsubishi sürücüleri için yüzleri güldüren bir servis kampanyası düzenliyor. 

4 yaş ve üzeri Mitsubishi binek ve ticari araç sahipleri için geçerli kampanyada, çeşitli indirimler ve hediyeler bulunuyor. Kampanya kapsamında 13 Nisan ile 16 Mayıs tarihleri arasında Temsa Motorlu Araçlar yetkili servislerinde işçilikte %30, yedek parça ve yağ değişiminde %20 indirim uygulanıyor. 
Üstelik ücretsiz check up fırsatları da bu tarihlerde Mitsubishi sahiplerini bekliyor. Kampanya döneminde 500 TL ve üzeri yedek parça alışverişi yapan herkese, araç içi yol kayıt kamerası hediye ediliyor.

 *Dünyanın önde gelen otomotiv üreticilerinden Mitsubishi Motors ayrıca, yeni satılacak araçlarını 3 yıl yerine 5 yıl/100.000 km boyunca garanti altına alıyor.

Hiç yorum yok