Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

KLASİKLERİN BAHAR ŞOVU BAŞLIYOR

Klasik Otomobil Kulübü’nün nostalji rüzgarları estirecek Mercedes-Benz bahar rallisi Coliseum Acarkent’in ortak sponsorluğunda 18-19 Nisan’...

Klasik Otomobil Kulübü’nün nostalji rüzgarları estirecek Mercedes-Benz bahar rallisi Coliseum Acarkent’in ortak sponsorluğunda 18-19 Nisan’da gerçekleştirilecek. 

Klasik Otomobil Kulübü’nün merakla beklenen Geleneksel Mercedes-Benz Bahar Rallisi’ne sayılı günler kaldı. Coliseum’un ortak sponsorluğunda 18-19 Nisan’da yapılacak olan ralliye 1940’lardan 1980’lere hemen her dönemin özelliklerini taşıyan farklı markalardan 70 klasik otomobil katılacak. 

Klasik otomobil tutkunlarının merakla beklediği ralli ile Şile yollarında nostalji rüzgarları esecek. 18 Nisan 2015 Cumartesi günü saat 11.00’da Crowne Plaza Kurtköy’de başlayacak rallide yarışmacılar Şile istikametine doğru yola çıkacak. 

Öğle yemeği molası için Şile’de durduktan sonra 1. Gün finişini Beykoz Acarkent’te yer alan Coliseum Sportif Yaşam Kulübü’nde verecek. Katılımcıların yoğun talebiyle karşılaşan ralli ile klasik otomobil tutkusu giderek daha geniş kitlelere ulaşıyor. Çok sayıda muhteşem klasik aracın ilk defa katılacağı rallinin, hafta sonunda gerçekleşecek olması nedeniyle büyük ilgi görmesi bekleniyor. 

KULÜBE ÜYE OLMAK İÇİN KLASİK OTOMOBİL TUTKUNU OLMAK YETERLİ 
Klasik Otomobil Kulübü, artık caddelerde pek rastlanmayan klasik araçlara ilgi duyan, bu araçları korumak ve tekrar çalışır hale getirebilmek için uğraş gösteren ve bu doğrultuda fikir alışverişinde bulunanları bir araya getirmek amacıyla 25 yıldır faaliyet gösteriyor. 

Kulüp, düzenlediği etkinliklerle hem yurt içinde hem de yurtdışında ülke tanıtımına katkı sağlıyor. Bütün klasik otomobil tutkunlarının üye olabildiği kulübün üyeleri arasında otomotiv sektörünün önde gelen isimleri, klasik otomobil sahipleri, koleksiyonerler, müze sahipleri ve iş insanları bulunuyor. 

GELENEKSEL BAHAR RALLİSİ 
Tarih: 18 Nisan Cumartesi 
1. Gün Start Saati: 11.00 Crowe Plaza, Kurtköy 
1. Gün Finish Saati: 18.00 Acarkent, Coliseum, Beykoz 

Detaylı bilgi için; 
Coliseum Sportif Yaşam Kulübü, Melike Balıkçı – 0530 526 9769

Hiç yorum yok