Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HONDA CİVİC ŞİMDİ AL EYLÜLDE ÖDE

Türkiye’de üretilip dünyanın dört bir yanına ihraç edilen Honda Civic Sedan modellerine özel hazırlanan Nisan kampanyası kapsamında 2015 mo...

Türkiye’de üretilip dünyanın dört bir yanına ihraç edilen Honda Civic Sedan modellerine özel hazırlanan Nisan kampanyası kapsamında 2015 model benzinli Dream MT versiyonunu 55 bin 490 TL’ye satın almak mümkün. 

Honda Türkiye tarafından hazırlanan Nisan kampanyası ile Honda sahibi olmak isteyenlere birbirinden cazip fırsatlar sunuluyor. 2015 model benzinli Honda Civic Sedan Dream MT’ye 55 bin 490 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor. 

Ayrıca takas desteğinden özel kredi koşullarına kadar pek çok fırsatın sunulduğu Nisan kampanyasında aracını kredi ile almak isteyen müşteriler ilk ödemelerine Eylül ayında başlayabiliyor. Üstelik 30 bin TL kredi kullanımında ise yüzde 0,78’lik aylık kredi faiz oranından yararlanılabiliyor. 

Aracını takas ederek yeni bir Honda sahibi olmak isteyenlere bin 500 TL takas indirimi sunan Honda Türkiye, Nisan kampanyası kapsamında bazı Civic Sedan modellerinde 2 bin 250 TL değerinde navigasyon sistemi de hediye ediyor. 

9 inç ekrana sahip 24 kanal hafızalı navigasyon sisteminde 4 Gb dahili hafıza bulunurken DVD ve DivX formatlarında video da oynatabiliyor.*resim 2017 model honda civic


Hiç yorum yok