Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

ARAÇ SERVİS ORGANİZASYONU TEK TIKLA HİZMETİNİZDE

Her model ve marka araç için, yedek parça, bakım setlerini standart işçilik fiyatı ile görüntüleme ve online satın alabilme olanağı  ...

Her model ve marka araç için, yedek parça, bakım setlerini standart işçilik fiyatı ile görüntüleme ve online satın alabilme olanağı 

Kullanıcı dostu arayüzü ile kolay erişim, fiyat-ürün sorgulama, işçilik dahil tüm maliyetleri hesaplama özelliği Bosch Car Service’den online randevu alma kolaylığı Üretici Garantisi bozulmadan her model ve markaya bakım hizmeti 

Her zaman son teknoloji ve maksimum hizmet kalitesi sunmayı amaçlayan Bosch Car Service, sektörde bir ilk olan www.arabamaboschservisi.com sitesiyle araç sa-hiplerinin hayatını kolaylaştırıyor. Bosch, bu siteyle yedek parça ve bakım servisleri konusunda araç sahiplerinin ihtiyacı olan fonksiyonelliği dijital bir platforma taşıyor.
Her marka araca hizmet verebilen, dünyanın en büyük bağımsız araç servis organi-zasyonu Bosch Car Service ayrıcalıklarına www.arabamaboschservisi.com üzerinden tek tıkla ulaşılabiliyor. Araç model, marka ya da motor kodu girilerek araca uygun yedek parça işçilik dahil tüm masraflar görüntülenerek satın alınabiliyor. 

Ayrıca site üzerinden Bosch Car Service için online randevu alınarak, yedek parça seçilen serviste araca taktırılabiliyor. Sitenin tüketiciye sağladığı en büyük avantajlar; kolay erişim, fiyat-ürün sorgulama, işçilik dahil tüm maliyetleri hesaplamanın yanı sıra tek-noloji devi Bosch gibi global bir gücün arkasında yatan kalite ve garanti anlayışı. 

 Araç sahipleri, www.arabamaboschservisi.com üzerinden sadece yedek parça değil, araç marka, model ve motor kodunu girerek aracına uygun bakım setini de seçebilir, aracın periyodik bakımını Bosch Car Service kalitesiyle, ekonomik şartlarla yaptıra-bilir. 

Her marka aracın bakım hizmeti, üretici garantisi kapsamında Bosch Car Service güvencesi ve kalitesiyle site üzerinden randevu alınarak yaptırılabiliyor. Bosch’un araç yedek parça ve bakım hizmetinden yararlanabilmek için internet üze-rinden www.arabamaboschservisi.com adresini inceleyebilirsiniz.


Hiç yorum yok