Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ KIA SOUL TÜRKİYEDE SATIŞTA

2014 yılını başarılı bir şekilde kapatan, binek araçlardaki iddiasını “Yılın en hızlı büyüyen hafif ticari markası” seçilerek hafif ticarid...

2014 yılını başarılı bir şekilde kapatan, binek araçlardaki iddiasını “Yılın en hızlı büyüyen hafif ticari markası” seçilerek hafif ticaride de gösteren markamız KIA, 2015 yılına yeni ve makyajlanan modelleriyle girdi. 

Gamımıza katılacak yeni modellerimizin yanı sıra, makyajlanacak lokomotif modellerin de devreye girmesi ile 2015 yılında tüketicilerimiz yepyeni KIA tasarımları ve donanımları ile buluşuyor. 
 Bu yılın en önemli gelişmelerinden biri, sınıfında farklı tarzı ile beğeni kazanan Soul modelimiz. KIA’nın globalde en çok beğenilen modellerinden birisi olan KIA Soul, yeni tasarımı ile Mart ayından itibaren Türkiye’de 1.6L DSL 128 PS A/T olarak sunuluyor. 

Eski versiyonuna göre 20 mm uzayan ve 15 mm genişleyen Soul, yolcularına daha geniş bir omuz, bacak mesafesi ile birlikte daha geniş bir yaşam alanı sunuyor. 

İç tasarımı tamamen yenilenen Yeni Soul’de en çok orta konsoldaki 4.3 inç büyüklüğündeki dokunmatik ve renkli ekran müzik sistemi dikkat çekiyor. 

Araçta standart olarak bulunan geri görüş kamerası da bu ekran üzerinde konumlandırılarak, size daha rahat bir park imkanı sunuyor. Araç içinde, ön konsolda ve kapılarda daha kaliteli ve yumuşak malzemelerin kullanılması da yolcularını özel hissettiriyor. 
Yeni Soul’de dikkat çeken yerlerden biri de çok fonksiyonlu deri direksiyon simidi. Direksiyon üzerinden, 3 farklı sürüş keyfini yaşatan değişken direksiyon modu (flex steer), hız sabitleme, sınırlama sistemi ve Bluetooth özellikleri yönetilebiliyor.

Yeni Soul, geniş panoramik sunroofu, 18 inç çift renk alaşım jantları, parlak siyah ön ve arka tamponu, çift renk iç döşemesi ile tüm dikkatleri üzerine çekerken, ön konsoldaki supervision renkli gösterge ekranı, çift bölgeli otomatik kliması ve soğutmalı torpido gözü ile konforu, standart olarak sunulan sürücü, ön yolcu yan ve perde hava yastıkları, yokuş kalkış destek sistemi ve lastik basınç izleme sistemi ile size güvenliği sunuyor. 

Konfor, teknoloji, güvenlik özellikleri ve iddialı tasarımı ile tüm beklentileri karşılayacağına inandığımız Yeni Soul, lansmana özel 78.900 TL’lik tavsiye dilen fiyatı ile KIA Yetkili Satıcılarında.


Hiç yorum yok