Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SKODANIN SPONSORLUĞUNDAKİ GÜVENLİ FİLO ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Filo yönetimleri ve performanslarının değerlendirilerek ödüllendirildiği LeasePlan Yılın Filo Yönetici Ödüller sahiplerini buldu. Bu yıl dö...

Filo yönetimleri ve performanslarının değerlendirilerek ödüllendirildiği LeasePlan Yılın Filo Yönetici Ödüller sahiplerini buldu. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ödüllerde 10 veya daha fazla hafif ticari/binek otomobile sahip şirketlerin filoları incelendi. 

Skoda’nın sponsor olduğu Güvenli Filo Ödülü kategorisinde ise, sürücülerin güvenliği için geliştirilen uygulamalar değerlendirmeye sunuldu. Bu kategoride ayrıca güvenli sürüş eğitimleri düzenleyen filo yöneticileri ile, sürücü ve yaya güvenliğini artıran uygulamaları hayata geçiren firmalar ödüllendirildi. 

Skoda Güvenli Filo Ödülleri’ni ise Yüce Auto Skoda Genel Müdürü Tolga Senyücel takdim etti. Bu yıl Skoda Güvenli Filo Ödülü kategorisinde birincilik ödülünü, Lilly İlaç elde etti. 

Araçlarda kulaklık ve Bluetooth dahil olmak üzere tüm telefon görüşmelerini yasaklayan Lilly İlaç araç filosu, son 6 yılda yüzde 64 daha fazla yol yapmasına rağmen, çarpışma oranını yüzde 62 oranında azaltmayı başararak ödülü almaya hak kazandı. 

 İkincilik ödülünü 1 yılda eğitimlerle kurum içerisinde trafik cezalarını yüzde 30, kazaları yüzde 10 azaltmayı başaran Avea Filo’nun oldu. Üçüncülük ödülü ise bayi ve tedarikçiler dahil tüm araç sürücülerine son 5 yılda 93 bin saatten daha fazla güvenli sürüş eğitimi aldıran Vodafone Türkiye’ye verildi.

Hiç yorum yok