Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SKODA MART FIRSATLARI

Mart ayı boyunca Skoda satın almak isteyenleri cazip fırsatlar bekliyor. Yeti ile Superb modellerinde 2.500 TL takas indirimi yer alırken O...

Mart ayı boyunca Skoda satın almak isteyenleri cazip fırsatlar bekliyor. Yeti ile Superb modellerinde 2.500 TL takas indirimi yer alırken Octavia, Rapid Sedan ve Rapid Spaceback modellerinde ise 1.000 TL takas indirimi Yetkili Satıcılarda sunuluyor. 

Skoda sahibi olmak isteyenleri Mart ayı boyunca cazip fırsatlar bekliyor olacak. Yeti, Superb, Rapid Sedan, Rapid Spaceback ve Octavia modellerine Mart ayında ulaşmak daha kolay. Lüks unsurları ve konforuyla ön plana çıkan Superb, geniş donanım seçeneklerini verimli motorlarla birleştiriyor. 

Markanın amiral gemisi olan Superb modeli, 2.500 TL’lik takas indirimiyle, lükse ulaşmak isteyenler için büyük bir fırsat yaratıyor. Yenilenen yüzüyle Skoda’nın SUV modeli Yeti‘de de, 2.500 TL takas indirimi yer alıyor. 
Hem Türkiye’de hem de global alanda büyük satış başarıları yakalayan Octavia, 1.000 TL’lik takas avantajıyla satışa sunuluyor. Keskin hatları hatchback karoser ile birleştiren Rapid Spaceback ve geniş bagaj hacmiyle ailelerin beğenisini kazanan Rapid Sedan’da ise 1.000 TL’lik takas indirimi fırsatı bulunuyor. 

2.500 TL’ye varan takas indirimleriyle avantajlı fiyat kampanyası, Mart ayı boyunca sürecek. Ayrıca bu fırsatların yanında VDF’nin aylık yüzde 1,02 faiz oranlı kredi kampanyası da sunulacak.

Hiç yorum yok