Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MİTSUBİSHİ ATTRAGE’DAN BAHAR GİBİ KAMPANYA

Bahar aylarını ‘Attrage sahibi olarak’ karşılamak isteyenlere Temsa Motorlu Araçlar’ın güzel bir haberi var. Mitsubishi Attrage Intense MT ...

Bahar aylarını ‘Attrage sahibi olarak’ karşılamak isteyenlere Temsa Motorlu Araçlar’ın güzel bir haberi var. Mitsubishi Attrage Intense MT kısa bir süre için 42.900 TL satış fiyatıyla beğeniye sunulurken, otomatik vitesli Mitsubishi Attrage Intense CVT ise 45.900 TL’den satılacak. Mitsubishi Attrage hafifletilmiş gövdesi, aerodinamik yapısı, geniş iç hacmi, yüksek donanım ve güvenlik özelliklerinin yanı sıra düşük yakıt tüketimiyle de dikkatleri üzerine çekiyor. 
Mitsubishi Attrage, 100 kilometrede ortalama 4,9 litre yakıt tüketimi ve ortalama 113 g/km CO2 salınımıyla segmentinde fark yaratıyor. Temsa Motorlu Araçlar, Mitsubishi Attrage’ı deneyimlemek isteyenler için 21-22 Mart 2015 tarihleri arasında tüm yetkili satıcılarında test sürüş günleri düzenliyor. 

Artık tüm Mitsubishi modelleri 5 yıl/100.000 kilometre garanti altında… Dünyanın önde gelen otomotiv üreticilerinden Mitsubishi Motors, yeni satılacak araçlarını 3 yıl yerine 5 yıl/100.000 km boyunca garanti altına alıyor. 

Söz konusu düzenleme, Mitsubishi markalı Pajero, Outlander, ASX, Lancer, Attrage ve Space Star binek araçlar ile L200 pikap modellerini kapsıyor.

Hiç yorum yok