Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MİTSUBİSHİ ATTRAGE İLE TEST GÜNLERİ

Temsa Motorlu Araçlar, otomobil dünyasında B segmentine yeni bir soluk getiren modeli Mitsubishi Attrage’ı deneyimlemek isteyenler için 21-...

Temsa Motorlu Araçlar, otomobil dünyasında B segmentine yeni bir soluk getiren modeli Mitsubishi Attrage’ı deneyimlemek isteyenler için 21-22 Mart tarihleri arasında tüm yetkili satıcılarında ‘Test Günleri’ düzenliyor. 

dana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bartın, Bursa, Diyarbakır, Denizli, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Mardin, Mersin, Muğla, Niğde, Rize, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Trabzon, Şanlıurfa ve Van şehirlerindeki tüm Temsa Motorlu Araçlar Yetkili Satıcılarında 21-22 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek test etkinlikleri, sabah saat 10.00’da başlayacak. 

Attrage’ın farkını deneyerek görmek isteyen tüm sürücülere açık olarak düzenlenecek etkinlikler, gün boyunca devam edecek. Mitsubishi Attrage Hakkında: 1,2 Intense MT ve CVT modelleriyle Türkiye pazarına sunulan Mitsubishi Attrage, özellikle genç ve orta yaş grubundaki otomobil meraklılarının ilgisini çekiyor. 

Mitsubishi Attrage hafifletilmiş gövdesi, aerodinamik yapısı, geniş iç hacmi, yüksek donanım özelliklerinin yanı sıra düşük yakıt tüketimi ile de dikkatleri üzerine çekiyor. 

Anahtarsız giriş sistemi ve çalıştırma, yağmur ve far sensörü, kumandalı aynalar, deri direksiyon ve vites, alüminyum alaşımlı jantlar gibi iç ve dış donanımları bulunan Attrage’da bu özelliklere ek olarak; EBD destekli ABS ve BA fren destek sistemi, ASTC aktif denge kontrolü ve kaymayı önleyici çekiş sistemi, 6 hava yastığı ayrıcalıkları da standart olarak sunuluyor. 

B segmentinde yer alan Attrage farklı motor seçenekleri, 100 kilometrede ortalama 4,9 litre yakıt tüketimi ve ortalama 113 g/km CO2 salınımıyla fark yaratıyor. Attrage’ın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı 42.900 TL’den başlarken, Mitsubishi Motors’un sağladığı ödeme kolaylıkları ve taksitlendirme seçenekleri de Attrage’ın cazibesini artırıyor. 

 Dünyanın önde gelen otomotiv üreticilerinden Mitsubishi Motors, yeni satılacak araçlarını 3 yıl yerine 5 yıl/100.000 km boyunca garanti altına alıyor.

Hiç yorum yok