Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MERCEDES CENEVREDE SHOW YAPTI

Mercedes-Maybach S 600 ile 50 yıllık Pullman efsanesi Cenevre’de yepyeni yüzü ile sahnelendi.  Mercedes-Benz coupé modellerinin başa...

Mercedes-Maybach S 600 ile 50 yıllık Pullman efsanesi Cenevre’de yepyeni yüzü ile sahnelendi. 

Mercedes-Benz coupé modellerinin başarılı ürün portfoyüne yeni eklenen “GLE Coupé” ise özgün ve çarpıcı dış tasarımı ile dikkatleri üzerine topladı. 

merakla beklenen Mercedes-Maybach S 600, G 500 4X4², Mercedes-AMG GT3 ve V-Serisi PLUG-IN HYBRID olmak üzere birbirinden özel yepyeni modellerini ilk kez dünyaya tanıttı. Büyük ilgi gören yeni modellerin yanı sıra fuarda GLE Coupé, C 350 e, C 450 AMG Sport, CLA Shooting Brake, smart DCT ve smart brabus modellerinin de Avrupa lansmanı gerçekleşti. 


Mercedes-Maybach S 600 ile otomobil kavramının en üst sınırları çizildi Lüks segmentte yeni bir standart oluşturan Mercedes-Maybach S-Serisi, S-Serisi ailesinin en yeni modeli olarak otomotiv dünyasında yepyeni bir dönem başlatıyor. 

Mercedes-Maybach sadece bir ürün serisi olarak değil, aynı zamanda gelecekte Mercedes-Benz araçlarına daha özel bir şekil kazandıracak olan bir alt marka olarak konumlandırılıyor. Mercedes-AMG’den sonra Mercedes-Benz markasının dünyasına katılan ikinci alt marka olan Mercedes-Maybach, hem prestij hem de ayrıcalık sağlıyor. 

 Mercedes-Maybach S-Serisi, güvenlik, verimlilik ve sessizlik gibi pek çok teknik özellik açısından otomotiv mühendisliğinin doruk noktasına ulaşarak lüks segmentte çıtayı bir adım daha öteye taşıyor. 

Mercedes-Benz S-Serisi’nin mükemmelliği ile Maybach’in ayrıcalıklarını bir araya getiren Mercedes-Maybach S-Serisi, rakipsiz ayrıcalıkların somut bir örneği olarak sunuluyor. Mercedes-Maybach S-Serisi’nin iç tasarımı, trend belirleyici ayrıcalıkla, tarzı ve üstünlüğü bir arada sunuyor. Araç, modern lüksü benzersiz bir şekilde hayata geçiriyor. 

Mercedes-Maybach S-Serisi şoför kullanımına özel olarak tasarlanmış. Aracın arka koltuğunda oturan yolcular bekleme salonu tarzında modern bir lüks ile çevreleniyor ve maksimum genişlik ile gerçek ferahlık duygusu hissediliyor. Aynı zamanda Mercedes-Maybach S-Serisi’nde rüzgar ve araç sesi yok denecek kadar az. 

Bu sayede araç, özellikle arka koltuktaki yolcular için dünyanın en sessiz büyük aracı maksimum konfor sunuyor. Mercedes-Maybach S-Serisi’nin dış tasarımında da şık ve trend belirleyici ayrıcalıklar, genişleyen dingil mesafesi ile birlikte göze çarpan hatlar dikkat çekiyor. 

Aracın yan çizgileri S-Serisi’nin karakteristik tasarım öğelerini korurken gücü ve dinamizmi vurguluyor. Mercedes-Maybach S-Serisi’nde sürüşü daha da konforlu ve güvenli hale getiren çok çeşitli yeni yardımcı sistemler bulunuyor. 

Akıllı sürüş destek sistemlerinde bulunan tüm güvenlik donanımları, çeşitlendirilerek geliştirilmiş. Yüksek kalitede işçilik, dışa dönük lüks, Maybach üstünlüğü, benzersizlik güvenlik standartları ile yeni Mercedes Maybach S-Serisi, en özel ve yüksek talepleri karşılamaya hazırlanıyor. 

Zeka ve duygunun birleşiminin sonucu: GLE Coupé Mercedes-Benz, yepyeni modeli Mercedes-Benz GLE Coupé ile bir coupé aracın sportif ve dinamik tasarımını, bir SUV aracın güçlü, çarpıcı ve çok yönlü özellikleri ile bir arada sunuyor. 

Mercedes-Benz coupé’lerin başarılı ürün portfoyüne yeni eklenen GLE Coupé, klasik C-Serisi, E-Serisi, S-Serisi ve dört kapılı coupé modelleri CLS ve CLA arasına özgün ve çarpıcı dış tasarımı ile katılıyor. Yeni GLE Coupé, dış tasarımında duygu ve zekâyı bir arada sunarken geleneksel tasarımı ile modern yaklaşım arasında da ideal bir köprü kuruyor. 

GLE ailesinin en genç üyesi olan model, dış çizgisinde tüm modern Mercedes-Benz coupé’lerin sportif ve estetik yapısını koruyor. Klasik SUV öğelerinin karakteristik, yüksek ve yapılı görünümünü de beraberinde sunan GLE Coupé, dört kapılı coupé algısını bir üst seviyeye taşıyor.Haber7


Hiç yorum yok