Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

VOLKSWAGEN CARAVELLE 9+1 TÜRKİYEDE SATIŞA SUNULDU

Volkswagen Ticari Araç’ın prestijli modeli Caravelle, 9+1 versiyonuyla satışa sunuldu.  Yeni ek donanımlarıyla farklılaşan Caravelle...

Volkswagen Ticari Araç’ın prestijli modeli Caravelle, 9+1 versiyonuyla satışa sunuldu. 

Yeni ek donanımlarıyla farklılaşan Caravelle 9+1 modeli, minibüs amaçlı kullanım için de tercih edilebiliyor. Yolculukları zevke dönüştüren, konforlu ve ayrıcalıklı sürüş zevki sunan Volkswagen Ticari Araç’ın prestijli modeli Caravelle, yeni 9+1 versiyonuyla Volkswagen Ticari Araç Yetkili Satıcılarında beğeniye sunuldu. 

Yeni Caravelle 9+1, sınıfında ticari amaçlı minibüs olarak kullanılabilen tek araç. Türkiye’ye özel olarak tasarlandı Yeni Caravelle 9+1 modeli, ticari amaçlı kullanıcıların beklentisi doğrultusunda Volkswagen tarafından Türkiye’ye özel olarak tasarlandı. 

Yeni Caravelle 9+1 modelinde sağ kayar kapıda otomatik basamak, tavanda acil çıkış, sağ kayar kapı girişinde iniş ve binişleri kolaylaştıran tutunma kolları, sağ ve sol tarafta çift kayar kapı ve sürücü yanında ikili yolcu koltuğu bulunuyor. 

 Trendline donanıma sahip Trendline modelinde standart olarak sunulan otomatik yanan farlar, yağmur sensörü ve otomatik kararan iç dikiz aynası özellikleri konforu artırıyor ve sürüş kolaylığı sağlıyor. 

Standart olarak sunulan klimatronik klima ile hem sürücü, hem de ön yolcu bölümünde etkin iklimlendirme sağlanıyor. Aynı zamanda arka tavana entegre klima modülü sayesinde, arka yolcu bölümünden de ayrı iklimlendirme ayarları yapılabiliyor. 

Sınıfında sadece Caravelle’de bulunan hıza duyarlı servotronik direksiyon, yüksek hızlarda daha güvenli, düşük hızlarda da daha konforlu bir kullanım getiriyor. 

Ayrıca hız sabitleyici de standart olarak sunuluyor. Tutumlu motor, yüksek performans 102 PS motor gücüne sahip olan Caravelle 9+1, aracın performans ve çekiş yeteneğini artıran değişken geometrili turbo (VTG) ve intercooler sistemine sahip. 

Yüksek güç ve tork değerlerine rağmen, son derece tutumlu olan TDI motor, Caravelle’e etkileyici bir güç, dinamizm ve verimlilik sağlıyor. Caravelle 9+1, 94 bin 750 TL’ye satışa sunuluyor.


Hiç yorum yok