Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOTALDEN WORLDCARD’A ÖZEL 25 TL EKSTRE İNDİRİMİ

Akaryakıt sektörünün öncü markası TOTAL, Türkiye’nin en bonkör kartı Yapı Kredi Worldcard ile yeni bir kampanyaya imza atıyor.  Kamp...

Akaryakıt sektörünün öncü markası TOTAL, Türkiye’nin en bonkör kartı Yapı Kredi Worldcard ile yeni bir kampanyaya imza atıyor. 

Kampanya kapsamında, 1 Mart – 15 Nisan 2015 tarihleri arasında World üyesi TOTAL istasyonlarından, farklı günlerde ve tek seferde 4 kez 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişi yapan Worldcard kart sahipleri, 16 - 26 Nisan 2015 tarihleri arasında bir sonraki World üyesi TOTAL istasyonlarından minimum 25 TL tutarında akaryakıt veya otogaz alımı yaptığında, ekstrelerinde 25 TL’lik indirim kazanıyor. 

Kazanılan indirimler 13 Mayıs 2015 tarihinde bireysel kredi kartlarına yansıtılacak. Kampanyaya katılmak isteyen Yapı Kredi, Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard kart kullanıcıları “TOTAL” yazıp, kart numarasının son 6 rakamını 3160’a SMS göndermeleri yeterli. 

Vakıfbank Worldcard sahipleri ise 6635’e, World Business kart sahipleri ise “İNDİRİM” yazıp 3160’a SMS göndererek, kampanyadan yararlanabilecek.

Hiç yorum yok