Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HYUNDAI’NİN BAYİ AĞI GENİŞLEMEYE DEVAM EDİYOR

Türkiye’de her geçen gün pazar payını yükseltmeye devam eden Hyundai, kaliteli ürünlerine olan talebin artması paralelinde Türkiye çapındak...

Türkiye’de her geçen gün pazar payını yükseltmeye devam eden Hyundai, kaliteli ürünlerine olan talebin artması paralelinde Türkiye çapındaki yetkili bayi ağını genişleterek müşteri memnuniyetini artırmaya devam ediyor. 

Türk Otomotiv Sektörü’nde 1965’ten bu yana premium markalarla hizmet veren Ortaklar Otomotiv, artık Hyundai markası altında hizmet vermeye başlıyor. 

Ortaklar Plaza’nın açılışı ile Hyundai’nin Türkiye’deki plaza sayısı da 69’a ulaştı.Yaygın bayi ağı ile satış ve satış sonrasında en iyi hizmeti vermeyi kendisine öncelikli ilke edinen Hyundai, aynı zamanda yenilenen kurumsal kimliğini de ilk kez Ortaklar Otomotiv ile göstermeye başlıyor. 

Markanın Türkiye’deki değişiminin ve gelişiminin bir simgesi olacak olan Hyundai Ortaklar, İstanbul Kartal’da 4000 metrekarelik eşsiz bir plazaya sahip. 

Tüm dünyada Hyundai Motor Company tarafından uygulanmaya başlayan yeni kurumsal kimliğe sahip Hyundai Ortaklar, ultra kaliteli showroom’da 45 personel ile hizmet verecek. Hyundai Ortaklar Plaza, böylelikle hızla gelişen bölgede tüketicilere sıfır ve ikinci el araç satış, mekanik servis ve boya kaporta konularında en kaliteli hizmeti sunacak. 

Açılış, Hyundai Assan Başkan ve CEO’su Byung-Jin Jin, Hyundai Assan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, Ortaklar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Oya Küçükberber ile birlikte İlçe Kaymakamı Cemil Aksak ve Kartal Belediye Başkanı Dr. Altınok Öz’ün katılımları ile gerçekleşti. 

Hyundai Assan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, “Hyundai markası, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de gelişimini hızla sürdürüyor ve gelecek temellerini sağlam bir şekilde atmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl 203 bin adet otomobil ürettik ve ülke ekonomisine önemli bir döviz girdisi sağladık. 

2015 yılında da Hyundai olarak 2015 yılında iç pazarda 46 bin-50 bin bandında satışa ulaşmayı hedefliyoruz. Ayrıca yılda 215.000 adetlik maksimum kapasiteye ulaşarak üç vardiya ile i10 ve i20 modellerimizi üreteceğiz ve tüm bölgede 30’dan fazla ülkeye de 190 bin adedin üstünde ihracat gerçekleştirmeyi planlıyoruz. 

Ortaklar Otomotiv bizlere pazar payımızı artırma, müşteri memnuniyeti ve kusursuz hizmet hususlarında yardımcı olacak ve ayrıca satışlarımızın genişlemesi adına özellikle bu bölgede etkin bir rol oynayacak. Kendilerine hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

Hyundai Ortaklar Plaza Kartal’ın açılışına katılan Hyundai Assan Satış Direktörü Bang Sun Jeong ise yaptığı konuşmada, “Türkiye’nin hızla büyüyen otomobil markası Hyundai, güçlü bir marka imajı kurmak hedefiyle yepyeni bir ortaklığa başlıyor. İstanbul’daki eşsiz showroom ile birlikte Ortaklar Otomotiv, Hyundai’nin gelişiminin bir simgesi olacak. 

Çünkü amacımız müşterilerimize kendilerini rahat hissedebileceği ve Hyundai markasının deneyimini yaşayabileceği bir alan yaratmak. Ayrıca Ortaklar Otomotiv satış stratejimizin bir parçası olacak ve bizlere yeni ve kaliteli otomobillerimizi potansiyel müşterilerimize sunmak için imkan sağlayacak ” dedi. 

Şu an ülkemizde 50’den fazla ilde toplam 69 yetkili satıcısı Hyundai, Türkiye çapındaki büyümesini yıl boyunca sürdürerek bayi ağını daha da güçlendirmeyi ve bu çerçevede satış adetlerini daha da yükseltmeyi planlıyor.

Hiç yorum yok