Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HYUNDAI MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNDE BİRİNCİLİĞİ ELDEN BIRAKMIYOR

Satış Sonrası faaliyetlerinde de hızlı bir şekilde gelişim gösteren Hyundai’nin, “Müşteri Memnuniyeti” başarısına bir ödül daha geldi.  ...

Satış Sonrası faaliyetlerinde de hızlı bir şekilde gelişim gösteren Hyundai’nin, “Müşteri Memnuniyeti” başarısına bir ödül daha geldi. 

Türkiye deki otomobil sahipleriyle yapılan araştırmalar sonucunda, belirlenen değerlendirme raporuna göre Hyundai, liderliğini korudu. Böylece Hyundai, önemli rakiplerini geride bırakarak 2014 yılının birincisi seçildi. 

Hyundai Assan Satış Sonrası Genel Müdür Yardımcısı Sabahattin Şimşek ödülü, Polonya’da düzenlenen Hyundai Motor Company Avrupa Satış Sonrası Hizmetleri toplantısında Hyundai Avrupa Başkanı B.K.Rhim ’den teslim aldı. 

Tüm Avrupa distribütörlerinin yer aldığı toplantıda da müşterisini en çok memnun eden ülke Türkiye seçildi. “En fazla satılan değil, en fazla sevilen” otomobil markası olma hedefiyle yoluna emin adımlarla devam eden Hyundai, müşteri memnuniyetindeki bu başarısıyla, ürün, servis ve müşteri destekleri konularındaki iddiası da kanıtlamış oldu. 

Hyundai Assan Satış Sonrası Genel Müdür Yardımcısı Sabahattin Şimşek, kazanılan birincilik ile ilgili yaptığı açıklamada; “Elde edilen bu başarı, bizleri müşterilerimizi daha iyi anlamaya ve onlara daha kolay ve kusursuz hizmet verebilmek için yeni projeler geliştirmeye teşvik ediyor. 

Bu başarılar motivasyonumuzu artırırken aynı zamanda müşteri memnuniyetinde daha da başarılı olmak ve müşterilerimizle uzun vadeli ve geniş kapsamlı bir birliktelikler kurmak adına çok önemli” dedi.

Hiç yorum yok