Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

KİA SAHİPLERİ BP CLUP KART İLE 5 KAT PUAN KAZANACAK

BP ve Kia’nın ayrıcalıklar sunan işbirliği 2015 yılında da devam ediyor ve Kia marka araç sahipleri, BP istasyonlarında birçok avantaj ve s...

BP ve Kia’nın ayrıcalıklar sunan işbirliği 2015 yılında da devam ediyor ve Kia marka araç sahipleri, BP istasyonlarında birçok avantaj ve sürprizden yararlanma olanağını sürdürüyor. 

Önde gelen iki markanın işbirliğinde Kia, tüm araçlarında BP Ultimate ürünlerinin kullanılmasını öneriyor ve müşterilerine özel tanımlanan BP Club kartı ile yapılan her yakıt alışverişinde 5 kat puan kazandırıyor. 

Kia’nın tüm araçları için önerdiği BP Ultimate yakıtları, motoru temiz tutmak ve verimli çalışmasını sağlamak üzere özel olarak geliştirilmiş bir yakıt. Kritik motor parçalarında tortu oluşumunu önleyen ve mevcut tortuların da yok olmasını sağlayan BP Ultimate ayrıca ana motor bileşenlerinin aşınmasını engeller ve motoru korozyonun zararlı etkilerine karşı korur. 

Özel formülü ile motordaki sürtünmeyi de azaltarak performansı ve verimliliği artırır. Gelişmiş teknoloji ile üretilen BP Ultimate yakıtları, araçların üstün performans göstermesini sağlarken yakıttan da önemli ölçüde tasarruf etme imkanı verir. 

Hiç yorum yok