Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

DİZEL OTOMATİK SEAT LEON DA 2014 FIRSATLARI DEVAM EDİYOR

SEAT’ın en ilgi gören model ailelerinden Leon ve Ibiza’larda sınırlı sayıda 2014 model araçlar için indirim fırsatları devam ediyor.  ...

SEAT’ın en ilgi gören model ailelerinden Leon ve Ibiza’larda sınırlı sayıda 2014 model araçlar için indirim fırsatları devam ediyor. 

Leon 1.6 TDI DSG modeli 68 bin TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına ek olarak 2 bin TL’ye varan tavsiye edilen ek indirim ile alınabiliyor. 

SEAT’ın Aralık ayında 2014 model araçlar için başlattığı avantajlı fiyat uygulamaları Ocak ayında da devam ediyor. SEAT’ın kampanya uygulamasına dâhil ettiği 2014 model Leon’lardan en çok ilgi göreni, 105 HP güce sahip dizel otomatik (1.6 TDI DSG) seçeneği 68 bin TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına ek olarak 2 bin TL’ye varan tavsiye edilen ek indirim ile satın alınabiliyor. 

 TDI Common Rail (CR) teknolojisine sahip, düşük yakıt tüketimi ve sıra dışı bir çekiş gücü sağlayan 1.6 TDI motorun DSG şanzımanlı seçeneği 100 kilometrede ortalama sadece 3.9 litre yakıt harcıyor. 

7 ileri otomatik DSG şanzımanlı ve Start Stop teknolojili bu otomobilde, çift bölgeli otomatik klima, yol bilgisayarı, 6 hoparlörlü ses sistemi, Bluetooth ile ABS, ESC, MSR, DSR, İkincil Çarpışma Freni ve sürücü-yolcu-perde hava yastıkları gibi birçok güvenlik özelliği de standart olarak sunuluyor. Ibiza 1.4 85 HP Reference modelinde de fırsat devam ediyor. 

Kampanya kapsamında 2014 model Ibiza 1.4 85hp Reference modeline de, 34 bin 200 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla ulaşılabiliyor.

Hiç yorum yok