Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

VOLKSWAGEN DOĞUŞ FİNANSMAN ( VDF ) VE SCANİA FİNANSMAN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ

Volkswagen Doğuş Finans A.Ş., ağır ticari araç sektöründe finansal hizmetler sunan Scania Finansman’ı bünyesine dahil etti  Ağır tic...

Volkswagen Doğuş Finans A.Ş., ağır ticari araç sektöründe finansal hizmetler sunan Scania Finansman’ı bünyesine dahil etti 


Ağır ticari araç sektöründe Scania müşterilerine kapsamlı finansal çözümler sunan Scania Finansman A.Ş, Vdf bünyesine dahil olarak hizmetlerine daha etkin bir şekilde devam ediyor. 

Güçlerin birleşimi Tüketici finansmanından, sigorta hizmetlerine, faktoringten, servis hizmetlerine kadar müşterilerin bütçe ve ödeme şartlarına uygun olarak farklı finansal ürün ve hizmetler sunan Vdf, Scania Finansman’la güçlerini birleştirerek ağır vasıta araç finansmanında da hizmet vermeye başladı. 

Scania markası için finans hizmeti de Volkswagen Doğuş Finans’ta Türkiye’de 16 Yetkili Satıcı ve 20 Yetkili Servis noktasına sahip Scania marka araçlar için kredi ve diğer ürünlere yönelik hizmetler Vdf Grup Şirketleri bünyesinde sunulacak. 

Ağır ticari araç ile kobi ve ticari segmentindeki müşterilere de kredi hizmeti verecek olan vdf bu hizmetiyle yurt içi- yurt dışı taşımacılık , inşaat ve sanayi sektörlerini de destekleyecek. Scania Finansman A.Ş’nin ağır ticari araç sektöründeki tecrübesini aktaracağı işbirliği sayesinde, otomotiv sektörünün tüm segmentlerinde yer alan Vdf, liderliğini de güçlendirmiş oldu.

Hiç yorum yok