Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİLENEN INFINITI X50 GUANGZHOU AUTOSHOW FUARINDA GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Premium lüks algısını zirveye taşıyan INFINITI’nın yenilenen kompakt crossover modeli QX50, 12’ncisi düzenlenen Guangzhou Uluslararası Otom...

Premium lüks algısını zirveye taşıyan INFINITI’nın yenilenen kompakt crossover modeli QX50, 12’ncisi düzenlenen Guangzhou Uluslararası Otomobil Fuarı’nda gün yüzüne çıktı. 

Boyutları değişen ve Infiniti’nin tasarım özelliklerini yansıtacak şekilde yenilenen QX50’de konfor özellikleri ön plana çıkıyor. QX50’nin gövdesinin altında 235 Hp gücünde 2.5 litrelik altı silindirli motor bulunuyor. 

Bulunduğu kategorinin sınırlarını zorlayarak lüks anlayışını yeniden yorumlayan Infiniti, QX50 modelini yeniledi. Kompakt Crossover segmentine yeni bir bakış açısı sunan QX50, Guangzhou Autoshow Fuarı’nda ilk kez sergilendi. 

Modelde, daha fazla konfor için otomobilin boyu geleneksel crossover’ların uzunluğundan 80mm daha artırılarak toplam 4630mm’ye çıkartıldı. Sürücünün konforunu artırmak için sürüş yüksekliği artırıldı. 

Bunun yanı sıra arka koltukta oturan yolcuların konforu düşünülerek kabin de genişletildi. Gövde yenilikleri arasında ise standart LED gündüz sürüş ışıklarının yanı sıra daha sportif tasarımı vurgulayan farlarla bütünleşen yepyeni bir ön ızgara ve tampon düzeneği bulunuyor. 

2880 mm/113.4 inç dingil mesafesi bulunan yeni tasarımlı QX50, mevcut QX50 modelinin izinden gidiyor. QX50 üretimine Hubei şehrindeki Xianyang’taki tesiste bu yılın sonunda başlanması planlanıyor. QX50 Çin’de üretilen ikinci model olma özelliği taşıyor.

Hiç yorum yok