Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TÜRKİYE FİNANS TAŞIT FİNANSMANIYLA ARACINIZI ŞİMDİ AL 2015 DE ÖDE

Türkiye Finans, ‘Yeni Yıla Özel Taşıt Finansmanı’ kampanyası ile hayalindeki otomobile sahip olmak isteyenleri, %1,09’dan başlayan kar oran...

Türkiye Finans, ‘Yeni Yıla Özel Taşıt Finansmanı’ kampanyası ile hayalindeki otomobile sahip olmak isteyenleri, %1,09’dan başlayan kar oranlarıyla, tahsis ücreti olmadan ve üç ay erteleme fırsatı ile araç sahibi yapıyor. 

Türkiye Finans 2014 yılı sona ermeden, üç ay erteleme fırsatı ve uygun kar oranları ile ‘Yeni Yıla Özel Taşıt Finansmanı’ kampanyasını müşterilerine tahsis ücreti olmadan sunuyor. Türkiye Finans’ın ‘Yeni Yıla Özel Taşıt Finansmanı’ kampanyası ile araç almak isteyenler, ödemeye 2015’te başlıyor. 

31.12.2014 tarihine kadar geçerli olacak ‘Yeni Yıla Özel Taşıt Finansmanı’ kampanyası ile Türkiye Finans, cazip kar oranları ve 2015’te başlayan ödeme planı gibi uygun ödeme koşullarını da bir araya getiriyor. 

Üstelik, hem 0 km hem de 2. el araç almak isteyenleri aynı avantajlı kar oranlarından faydalandırıyor. Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler, Türkiye Finans’ın web adresini ziyaret edebilir.

Hiç yorum yok