Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PEUGEOT İLE ENGELSİZ YAŞAM PROJESİNE FELİS ÖDÜLÜ

“Peugeot ile Engelsiz Yaşam” projesi, MediaCat tarafından düzenlenen Felis Ödülleri’nde PR Bölümü “Otomotiv, Otomotiv Yan Sanayi ve Hizmetl...

“Peugeot ile Engelsiz Yaşam” projesi, MediaCat tarafından düzenlenen Felis Ödülleri’nde PR Bölümü “Otomotiv, Otomotiv Yan Sanayi ve Hizmetleri” kategorisinde birinci oldu. 

MediaCat tarafından düzenlenen 09. Felis Ödülleri’nin Medya ve PR bölümlerinin sonuçları İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül töreniyle açıklandı. 

Medya, Yaratıcılık, Halkla İlişkiler ve Dijital olmak üzere dört ana bölümden oluşan MediaCat Felis Ödülleri’ne bu yıl 1700′ün üzerinde proje başvurdu. 

Bu yıl ilk defa PR Bölümü açılan Felis Ödülleri’nde Toksü & Chase Halkla İlişkiler “Peugeot ile Engelsiz Yaşam” projesi ile “Otomotiv, Otomotiv Yan Sanayi ve Hizmetleri” kategorisinde Felis Ödülü’ne layık görüldü. Ödülü PR Bölümü Jüri Başkanı Necla Zarakol takdim etti. 

 2013 yılında sürdürülebilir kalkınma hedefiyle başlayan “Peugeot ile Engelsiz Yaşam” projesi T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın desteği, T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve UNDP – Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı işbirliği ile engellilerin sosyal yaşam seviyelerini artırma ve farkındalık yaratma konusunda güçlü adımlarla ilerliyor. 

Peugeot ile Engelsiz Yaşam “Peugeot ile Engelsiz Yaşam” projesi ile engelli bireylerin kendi çevrelerindeki sosyal yaşam seviyelerini artırmak, sosyal hayata entegre olmalarına destek olmak, engellilik durumları hakkında toplum bilinci ve anlayışı geliştirmek ve konu hakkında duyarlılık oluşturmak hedefleniyor. 

Öncelikle eğitim ve uyum sürecine ağırlık veren Peugeot, projenin bir diğer ayağı olarak farklı spor organizasyonları aracılığıyla engelleri aşmak yönünde adımlar atıyor. 

T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve UNDP – Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı tarafından desteklenen proje, ODD Satış ve İletişim Ödülleri 2013 Gladyatörleri’nde “Jüri Özel Ödülü”ne, ÖSGD Özel Sektör Gönüllüleri Derneği Gönülden Ödüller yarışmasında 2013’ün “En Başarılı Gönüllülük Projesi Ödülü”ne, TÜHİD Altın Pusula Ödülleri’nde “Kurumsal Sorumluluk” Ödülü’ne layık görüldü. 

Ayrıca, New York‘ta Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nda Türkiye’yi temsil etmek üzere seçildi ve 2013 Eylül ayında projenin sunumu gerçekleşti.

Hiç yorum yok