Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

NİSSAN QASHQAİ ALANLARA 2BİN TL LİK AKARYAKIT HEDİYE

Nissan Qashqai, kasım ayı boyunca akaryakıt desteği ile satışa sunuluyor. Düz vites Qashqai’ler için geçerli olan kampanya ile kullanıcılar...

Nissan Qashqai, kasım ayı boyunca akaryakıt desteği ile satışa sunuluyor. Düz vites Qashqai’ler için geçerli olan kampanya ile kullanıcılara 2 bin TL değerinde yakıt desteği sunuluyor. 


BP Club üyesi anlaşmalı yakıt istasyonlarından yapılacak akaryakıt alımlarında geçerli olan puanlar bir yıl boyunca kullanılabilecek. 24 saat içerisinde 300 TL’lik akaryakıt alımlarında kullanılabilecek puanlar ile birlikte 1.5 lt dizel motorlu bir Nissan Qashqai, 3.8 lt/100 km’lik ortalama yakıt tüketimi ile 12 bin km’den fazla yol kat edebilecek. 

icra ve Juke’da uygun faiz Nissan, sadece Qashqai için geçerli olan yakıt desteği haricinde yeni Micra’yı tercih edecek olan kullanıcılar için 15 ay boyunca yüzde 0.59 faiz oranıyla 15 bin TL kredi imkanı sağlıyor. 

 Yeni juke modellerinde ise 20 ay boyunca 0.59 faiz oranıyla 20 bin TL kredi imkanı sunuluyor. Yeni Micra modelleri 38 bin 990 TL’den, yeni Juke modelleri ise 51 bin 990 TL’den başlayan fiyatlarıyla alıcılarını bekliyor.akşam

Hiç yorum yok