Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

LASSADAN YENİ NESİL KIŞ LASTİĞİ SNOWAYS 3

Bu yıl 40. Yaşını kutlayan Lassa, kışın hem ıslak hem de kuru zeminde performansından taviz vermeyen yeni kış lastiği Snoways 3’ü kullanıcı...

Bu yıl 40. Yaşını kutlayan Lassa, kışın hem ıslak hem de kuru zeminde performansından taviz vermeyen yeni kış lastiği Snoways 3’ü kullanıcıların beğenisine sunuyor. 


Snoways 3, karlı ve buzlu zeminlerdeki üstün çekiş, yol tutuş ve frenleme özelliklerini TUV testlerinde bir önceki nesil Lassa kış lastiğine kıyasla gösterdiği %107 oranındaki başarıyla kanıtladı. 

Zorlu kış koşullarına göre geliştirilen Snoways 3, gelişmiş sırt desenindeki daha geniş doğrusal oluklar sayesinde daha yüksek su tahliyesi sağlayarak suda kızaklama riskini azaltıyor. Optimize edilmiş karkas dizaynıyla daha dengeli basınç dağılımı ve kış mevsiminde tüm yol şartlarında üstün tutunma sağlayan Snoways 3, Kuzey Avrupa’nın zorlu kış koşullarında yapılan testlerde çekiş, slalom ve fren testlerinde yüksek başarı gösterdi. 

Alman otoritesi TUV-SÜD onaylı teknoloji… Karlı, ıslak ve buzlu zeminde üstün çekiş, yol tutuş ve frenleme performansı sağlayan yeni Snoways 3, Alman menşeli bağımsız denetleme kuruluşu TUV-SÜD'ün testinde de bu başarısını kanıtladı. 

TUV testinde tüm kar parametrelerinde gösterdiği üstün performansla Snoways 3’ün genel kar performansında bir önceki nesil Lassa kış lastiğine göre %107 oranında iyileşme gerçekleşti. Snoways 3, bir önceki nesline göre daha iyi karlı ve buzlu zemin performansının yanı sıra daha düşük yuvarlanma direnci sayesinde yakıt tüketimini azaltarak hem araç kullanıcılarına tasarruf sağlıyor, hem de çevremiz için zararlı olan karbon salımını düşürüyor. 

Yeni Snoways 3’ün öne çıkan teknik özellikleri: 
 - Karlı, ıslak ve buzlu zeminde üstün çekiş - Üst düzey yol tutuş ve frenleme - Optimize edilmiş karkas dizayn ile daha dengeli basınç dağılımı - Daha yüksek su tahliyesi ve daha az suda kızaklama riski 

Yeni Snoways 3 kış lastiklerini 15 Kasım tarihine kadar Lassa, Bridgestone, OtoPratik, Lastiğim, Lastik Vs. ve Speedy satış noktalarında 400 TL'lik alışverişe anında 40 TL indirim avantajıyla almak mümkün.

Hiç yorum yok