Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

KIŞ GELİYOR MOTORUNUZU ANTİFRİZ İLE KORUYUN

Yaklaşan kış aylarının dondurucu etkilerine karşı araçlar Petrol Ofisi Super Antifriz ile korunurken verimli ve etkili bir performansın da ...

Yaklaşan kış aylarının dondurucu etkilerine karşı araçlar Petrol Ofisi Super Antifriz ile korunurken verimli ve etkili bir performansın da sürekliliği sağlanıyor. 

Türkiye akaryakıt dağıtım ve madeni yağ sektörünün lideri Petrol Ofisi’nin uzman Ar-Ge mühendisleri tarafından her türlü hava ve yol koşulu dikkate alınarak geliştirilen Petrol Ofisi Super Antifriz, yaklaşan kış aylarıyla birlikte araçların motorunu koruma altına alıyor. 

Ana kullanım amacı ısı transfer ortamı sağlamak olan Super Antifriz, suyun donma noktasını düşürürken, aynı zamanda kaynama noktasını da yükseltme özelliğine sahip. Aracın hararet yapmasını önleyen veya geciktiren özel içeriği sayesinde kış aylarının önemli koruyucularından olan Super Antifriz’in dört mevsim de kullanımı tavsiye ediliyor. 

Motorun ilk günkü verimi ile çalışmasını sağlayan Petrol Ofisi Super Antifriz’e, tüm maxima Merkezleri’nden, Petrol Ofisi İstasyonları’ndan ve yetkili satış noktalarından ulaşılabiliyor.

Hiç yorum yok