Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HİDROKON ÜSTYAPILI VOLVO FMX ANKOMAK 2014’TE GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

Konya’da araç üstü hidrolik mobil vinç üreten ve 21 yıllık tecrübeye sahip Hidrokon Hidrolik Makine Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., alımını ge...

Konya’da araç üstü hidrolik mobil vinç üreten ve 21 yıllık tecrübeye sahip Hidrokon Hidrolik Makine Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., alımını gerçekleştirdiği Volvo FMX 500 8X4 şasi kamyona uyguladığı vinç sistemiyle Ankomak 2014 Fuarı’nda yer aldı. 

Kuruluşu 1993 yılına dayanan ve araç üstü katlanır bomlu vinç, araç üstü teleskopik vinç, araç üstü teleskopik platform kurtarma amaçlı vinç ve hidrolik ataşmanların üretiminde uzman Hidrokon, fuarda sergileyeceği yeni ekipmanı için Volvo Kamyon markasını tercih etti. 

Fuarda yeni ürünü tanıtmak üzere hazır bulunan Hidrokon Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Memiş Kütükçü, “Volvo Kamyon markası ile ortaklaşa gerçekleştirilen projede kamyon üstü vinç uygulamalarında özel izne tabi 50 ton azami yüklü ağırlığı sağladık ve üretilecek daha yüksek kapasiteli vinçler için taşıyıcı araç alt yapısı oluşturduk. 

Volvo ile sektörün önünü açacak çok önemli bir çalışma yaptık. Ağır tonajlı vinç ve özellikli üstyapılar konusunda Volvo ile çalışmalarımız devam edecek. İlerleyen süreçte daha birçok yeni projeye birlikte imza atmak istiyoruz” diyerek Volvo Kamyon markasını güvenilir iş bir ortağı olarak gördüklerini vurguladı. 

Ankomak 2014 Fuarı’nda Volvo Kamyon markası adına teslimat plaketini teslim eden Volvo Kamyon Bölge Satış Danışmanı Oğuz Nuhoğlu, “Türkiye’nin önde gelen vinç ve üstyapı şirketlerinden biri olan Hidrokon ile gerçekleştirdiğimiz çözüm ortaklığı ile ortaya çıkan ürün bizler için de gurur verici oldu. 

Hidrokon’un araç üstü ekipman ve özellikli üst yapılar konusunda bilgi ve tecrübesiyle FMX modelimizin potansiyelini tam olarak ortaya koyduk ve iş ortağımıza dayanıklı, tasarruflu ve güvenilir bir ürün yaratma fırsatı elde ettik” dedi.

Hiç yorum yok