Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

AKILLI TELEFONLAR OTOPARK SORUNUNA DA ÇÖZÜM OLACAK

Akıllı telefonların hayatımızı kolaylaştırdığı alanlara bir yenisi daha ekleniyor.  Artık telefonunuz aracılığıyla gideceğiniz otopa...

Akıllı telefonların hayatımızı kolaylaştırdığı alanlara bir yenisi daha ekleniyor. 

Artık telefonunuz aracılığıyla gideceğiniz otoparkta aracınız için önceden rezervasyon yapmak mümkün olacak. Üstelik rezervasyon esnasında çıkış zamanınızı belirtirseniz ödemeyi de o an online olarak yapabileceksiniz. 

Hayatımızın birçok alanında kolaylık sağlayan akıllı telefonlar otopark sorununa da çözüm sağlayacak gibi duruyor. Dünyanın en büyük havalimanları, stadyumları, otelleri ve alışveriş merkezleri gibi alanlara elektronik giriş sistemleri hizmeti sunan ve Ekim ayı itibariyle Türkiye pazarına giriş yapan, Avusturyalı SKIDATA, ürettiği akıllı otopark çözümleri sayesinde otoparka gitmeden önce telefonunuzdan yer ayırmanızı sağlayacak. 

 SKIDATA Türkiye Operasyon Sorumlusu Tarkan Kanara, “Nasıl ki şuan yola çıkmadan önce telefonlarımızdan trafik yoğunluğunu kontrol ediyorsak, bu teknoloji sayesinde de bir otoparka gitmeden önce doluluk oranının görüp, ona göre rezervasyon yaptırabileceğiz. 

Otoparkta yer arama stresi de ortadan kalkmış olacak” diyerek özellikle havalimanlarındaki ve hafta sonu yoğunluk gösteren alışveriş merkezlerindeki otoparkların bu sayede rahatlayabileceğini söyledi.

Hiç yorum yok