Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TEKNOSA'DAN AL TOTAL'DEN 15 TL BEDAVA YAKIT KAZAN

Ekim ayı boyunca, TeknoSA mağazaları ve teknosa.com’dan Turuncu Kart ile tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, Club Tota...

Ekim ayı boyunca, TeknoSA mağazaları ve teknosa.com’dan Turuncu Kart ile tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, Club Total Card ile Total’den toplam 150 TL ve üzeri yakıt alımından sonra, Total istasyonlarında geçerli 15 TL bedava yakıt kazanıyor. 

Total ve TeknoSA işbirliği çerçevesinde, Club Total Card ve TeknoSA Turuncu Kart sahipleri, 01 – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında kampanyadan faydalanabiliyor. Kampanya kapsamında kazanılan 15 TL değerindeki bedava yakıt hediyesi, 15 Mayıs 2015 tarihine kadar akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde kullanılabiliyor. 

Club Total Card sahiplerinin kampanyaya katılması için, öncelikle TeknoSA’dan Turuncu Kart ile 150 TL ve üzeri alışveriş yapmaları ve alışverişleri sonrasında kazandıkları kampanya kodunu kartlarına kayıtlı cep telefonundan “TEKNOSA” yazıp bir boşluk bırakarak 0 532 750 04 96’ya SMS göndermeleri gerekiyor. 

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye total veya teknosa web adresinden ulaşılabilir.

Hiç yorum yok