Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PİONEER AKILLI DİKİZ AYNASI ÜRETMEYE BAŞLADI

Akıllı kelimesi her objenin başına gelmeye devam ediyor. Pinoeer, günlük hayatımızda kullandığımız objelerden birini akıllı hale getirdi.  ...

Akıllı kelimesi her objenin başına gelmeye devam ediyor. Pinoeer, günlük hayatımızda kullandığımız objelerden birini akıllı hale getirdi. 

Pinoeer, arabaların akıllanmasını sağlayacak yepyeni bir cihazla karşımıza çıkıyor. Akıllı dikiz aynası üretmeye başlayan Pioneer, sıradan bir aynaya birçok yetenek kazandırıyor. Arabaların dikiz aynasının üstünden takılabilecek olan bu akıllı dikiz aynası, yetenekleri sürücülere keyifli bir sürüş deneyimi yaşatacak. 

Üzerinde bulunan kamerası ile tüm yolculukları kaydeden bu dikiz aynası, telefonunuza gelen bildirimleri bu buradan gösterecek. 5 inçlik dokunmatik ekrana sahip olan bu akıllı dikiz aynası, LTE bağlantısına da sahip. 

Navigasyon, trafik ve hava durumu gibi bilgileri de verebilme yeteneğine sahip cihazda jiroskop, ivmeölçer ve Wi-Fi bulunmakta. Önümüzdeki yıl piyasaya çıkması beklenen cihazın fiyatı ise henüz belli değil.silikon vadisi

Hiç yorum yok