Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PEUGEOT SERVİSLERİNDE 100 TL’LİK AKARYAKIT VEYA AKILLI TELEFON ŞARJ CİHAZI HEDİYE

üstü modellerde Fiks Bakım Paketleri avantajlı fiyatlar ile Peugeot müşterilerine sunuluyor.  8 Ekim – 22 Kasım tarihleri arasında s...

üstü modellerde Fiks Bakım Paketleri avantajlı fiyatlar ile Peugeot müşterilerine sunuluyor. 

8 Ekim – 22 Kasım tarihleri arasında sürecek olan Peugeot Bakım Kampanyası kapsamında Fiks Menü’lerde %20’ye varan indirimler veya Peugeot 5 Yaş ve Üstü Fiks Menü’lerde işçilik ve KDV dahil 27 TL’den başlayan fiyatlar ile sizleri bekliyor. Ayrıca, her 4 adet Michelin, Pirelli, Continental veya Goodyear lastik alımlarında Total’den 100 TL’lik akaryakıt çeki veya taşınabilir akıllı telefon şarj cihazı hediye ediliyor. 

Türkiye’nin 55 noktasında hizmet veren Peugeot Yetkili Servisleri’nde, uzman ve eğitimli personel ile Peugeot marka araçların bakım ve onarım hizmetleri en iyi şekilde uygulanıyor. Peugeot’da kaliteli ve üstün servis hizmetlerinin yanısıra ücretsiz teşhis ve fiyatlandırma yapılarak özel avantajlar da sunuluyor. 

8 Ekim – 22 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan Peugeot Bakım Kampanyası’na dahil olan Peugeot Yetkili Servisleri’ne uğrayarak Fiks Menü’lerde %20 ye varan indirimlerden veya Peugeot 5+ Fiks Menülerde ise işçilik ve KDV dahil 27 TL’den başlayan avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz. 

Bu avantajlara ek olarak kampanya süresi boyunca, 4 adet lastik satın alan araç sahiplerine yakıt hediyesi de sunuluyor. Bu kapsamda Michelin, Pirelli, Continental ve Goodyear marka lastik alımına 100 TL’lik Total’den akaryakıt veya taşınabilir akıllı telefon şarj cihazı hediyesi Peugeot kullanıcıları için çok çazip bir teklif olarak yer alıyor. 

Tüm bu fırsatları kaçırmamak ve kışa hazırlıklı girmek için tüm Peugeot araç kullanıcılarını Peugeot Yetkili Servisleri’ne davet ediyoruz.

Hiç yorum yok