Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PETROL OFİSİ OTOMOTİV VE İŞ MAKİNASI ÜRETİCİLERİNE GÜÇ VERİYOR

Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım ve madeni yağ şirketi Petrol Ofisi, önde gelen binek araç, ticari araç ve iş makinesi markaları ile ya...

Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım ve madeni yağ şirketi Petrol Ofisi, önde gelen binek araç, ticari araç ve iş makinesi markaları ile yakın işbirlikleri içinde olmaktan gurur duyuyor; bu işbirliklerinde kurulan güvenle hız kesmeden yoluna devam ediyor. 

Petrol Ofisi Madeni Yağlar sektördeki bu güçlü imajını şimdi daha güçlü ve dinamik bir çizgiye sahip olan yeni logosuyla destekliyor. Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım ve madeni yağ şirketi Petrol Ofisi’nin Chevrolet, Opel, Karsan, MAN, Erkunt Traktör, Çukurova İş Makinaları (ÇUMİTAŞ), Hidromek, Hyundai İş Makinaları (HMF), Sanko Makine ve WIRTGEN gibi binek araç, hafif ticari, ağır vasıta ve iş makinalarına kadar uzanan farklı segmentlerde önde gelen Orijinal Ekipman Üreticileri (OEM) ile işbirliği bulunuyor. 

Madeni yağ sektöründe Türkiye’nin en büyük üretim ve dolum tesisine sahip Petrol Ofisi’nin, dünyanın en ileri teknolojisiyle geliştirdiği yüksek performans ve üstün koruma sunan ürünleri, her biri kendi alanında uzmanlardan oluşan ekibi ve müşteriye özel çözüm anlayışı, OEM’lerle arasında güvene dayalı yakın işbirlikleri kurulmasını sağlıyor. 

PETDER 2010-2013 yılları arası verilerine göre, madeni yağ ve kimyasallardan oluşan toplam madeni yağ pazarında 4 yıldır üst üste lider olan Petrol Ofisi Madeni Yağlar’ın, OEM’lerle ilk dolum, satış sonrası hizmetler ve teknoloji konusunda işbirlikleri bulunuyor. 

Türkiye'nin ve yakın coğrafyanın kendi alanında en kapsamlı teknoloji üssü olma özelliği taşıyan Petrol Ofisi Teknoloji Merkezin’de (POTEM) en son teknolojiler dünya ile aynı anda takip ediliyor, ürün geliştirme ve üretim çalışmaları yapılıyor. 

Ürünlerinin araç ve motor üreticilerinin beklenti ve standartlarına uygunluğuna önem veren Petrol Ofisi Madeni Yağlar, bu doğrultuda OEM’lerle AR-GE konularında birlikte çalışıyor. Ar-GE çalışmalarının yanı sıra ortak düzenlenen pazarlama, satış ve eğitim aktiviteleri ile OEM’lerle işbirlikleri güçlendiriliyor. 

Petrol Ofisi Madeni Yağlar’ın geleceğe yönelik öncelikli hedefleri arasında mevcut OEM işbirliklerinin kapsamını genişletmek ve yeni OEM işbirlikleri kurmak yer alıyor. Petrol Ofisi Madeni Yağlar, sektördeki güçlü marka bilinirliğine ve imajına canlılık katmak için “daha güçlü ve daha dinamik” çizgisini yansıtan yeni logosuyla hız kesmeden yola devam ediyor.

Hiç yorum yok