Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MOGAZ OTOGAZLA GİT GİT BİTMEZ PROJESİ İSTANBULDA

Tüketiciler tarafından en çok tercih edilen otogaz markalarından biri olan Mogaz Otogaz, daha az yakıtla daha fazla kilometre yapma özelliğ...

Tüketiciler tarafından en çok tercih edilen otogaz markalarından biri olan Mogaz Otogaz, daha az yakıtla daha fazla kilometre yapma özelliğine dikkat çektiği “Git Git Bitmez” projesiyle tüketiciyi bilgilendirmeye devam ediyor. 

Alanya, Adana, Konya, Karabük ve Bolu ve Bursa’da gerçekleşen etkinliklerin yedinci durağı, 18-19 Ekim tarihlerinde 212 Alışveriş Merkezi olacak. İstanbul, 14 Eylül 2014 – Mogaz Otogaz’ın daha az yakıtla daha fazla kilometre yapma özelliğini anlattığı projesi “Git Git Bitmez”, 18-19 Ekim tarihlerinde İstanbul’da tüketicilerle buluşacak. 

212 Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek olan etkinlikte, Mogaz Otogaz’ın ekonomikliğinin yanında sahip olduğu yaygınlık, güvenlik, yüksek performans ve çevrecilik gibi özelliklerine de dikkat çekiliyor. 

Etkinlik dâhilinde Aygaz’ın otogazla.com sitesindeki tasarruf hesaplama aracının yansıtıldığı ekran ile elde edilen yakıt ekonomisi tüketicilere gösterilirken, Türkiye’nin çeşitli illerine ait görsellerin önünde arabanın içindeymiş gibi poz veren tüketicilere, fotoğrafları çerçeveyle hediye ediliyor. Standı ziyaret edip anketi yanıtlayan tüketiciler, kutu mendil ve araba kokusu kazanıyor. 

Beşiktaş Erkek Hentbol Takımı'nın sponsorluğunu da üstlenen Mogaz’ın kurduğu özel alanda, Beşiktaş Mogaz Hentbol takımı oyuncularının da katılımıyla gerçekleştirilen hentbol atış yarışmasında başarılı olan tüketiciler ayrıca 50 TL otogaz kazanacak. 

Her 100 binek araçtan 42’si otogazlı Sağladığı yüksek performansın yanında çevreci özellikleriyle de dikkat çeken otogaz, bugün Türkiye’de binek araçlarda en çok tercih edilen yakıt olma konumunda... 

Türkiye’de her yıl 300.000 dolayında otogazlı araç dönüşüm yaptırılarak ya da sıfır kilometre olarak yollara çıkarken, otogaza olan talep de artıyor. MogazOtogaz da, AygazOtogaz'la beraber Türkiye çapındaki 1500'ün üzerinde istasyonuyla Türkiye'nin en yaygın otogaz dağıtım ağına sahip. En yakın istasyonları öğrenmek için mogaznerede.com internet adresi kullanılabilir.

Hiç yorum yok