Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MINI HATCH İÇİN SİPARİŞLER BAŞLADI

Kosifler Oto tarafından Dünya prömiyerinden önce düzenlenen kapalı oda tanıtım etkinliğinin ardından beğeni toplayan Yeni MINI Hatch 5 Kapı...

Kosifler Oto tarafından Dünya prömiyerinden önce düzenlenen kapalı oda tanıtım etkinliğinin ardından beğeni toplayan Yeni MINI Hatch 5 Kapı için alıcılar siparişlerini vermeye başladı. 

Yeni MINI Hatch 5 Kapı, üç kapılı kardeşi gibi 136 beygir benzinli otomatik ve 116 beygir dizel otomatik vites seçenekli 1.5 litrelik 3 silindirli motor seçenekleri ile satışa sunuluyor. 

Yeni 5 Kapı MINI Hatch'in ekim ayı sonunda Kosifler Oto MINI showroomlarında olacağı açıklandı. Liste fiyatları 30 bin 500 Euro'dan başlayan benzinli ve 32 bin 600 Euro'dan başlayan dizel motor seçenekleri ile MINI için siparişler başladı. 

Kosifler Oto Satış Müdürü Barkın Pınar, Yeni MINI Hatch 5 Kapı'nın Türkiye pazarına girdikten sonra beklentileri ile ilgili "MINI 5 Kapılı fonksiyonellik açısından en kullanışlı MINI modeli olmakla beraber ilk defa dizel ve otomatik vitesli seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunuldu. 

Etkinliğimizin ardından daha Türkiye pazarına girmeden alıcıların sipariş verdiği bu modelin MINI markasında yeni bir sayfa açacağına ve yüksek satış adetleri gerçekleştireceğine inanıyorum" dedi.Sabah

Hiç yorum yok