Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

İDEALINIZDEKI SKODA EKIM AYINA ÖZEL AVANTAJLARLA

Skoda, Ekim ayında, sınıflarının ideal motor ve şanzıman kombinasyonuna, donanım seçeneklerine sahip Rapid Sedan, Yeti ve Superb modellerin...

Skoda, Ekim ayında, sınıflarının ideal motor ve şanzıman kombinasyonuna, donanım seçeneklerine sahip Rapid Sedan, Yeti ve Superb modellerini ‘ideal’ indirimlerle sunuyor. 

Skoda modellerine ulaşmak artık çok daha kolay. 1,6 TDI dizel motor ve DSG otomatik şanzıman seçeneklerine sahip Skoda Rapid Sedan, Yeti modelleri 1.000 TL’lik takas indirimiyle ve Superb modeli ise 2.000 TL’lik takas indirimiyle Ekim ayı boyunca Skoda showroomlarında ‘ideal otomobili’ni satın almak isteyenleri bekliyor. 

Yenilenen ön görünümü, artırılan donanımları ve Türkiye’ye özel geliştirilen DSG otomatik şanzımana sahip 1.6 lt TDI dizel motorla beğeni toplayan SUV sınıfının ideal modeli Yeti, Ekim ayında özel koşullarla sunuluyor. Yeti 1.6 TDI DSG modeli, Ekim ayında 1.000 TL takas indirimiyle ‘ideal bir SUV’ satın almak isteyenler için büyük bir fırsat yaratıyor. 

Çekici ve dinamik tasarımı, geniş bagaj hacminin yanı sıra 90 HP gücündeki 1.6 TDI dizel motor ve DSG Otomatik şanzıman kombinasyonuyla sınıfının ‘ideal’ otomobili olan Rapid Sedan ise Ekim ayında 1.000 TL’lik takas indirimiyle sunuluyor. Rapid, 1.6 TDI motor ve DSG otomatik şanzıman sayesinde karma kullanımda 100 km’de sadece 4.5 lt yakıt tüketiyor. 

Skoda'nın teknoloji, zarafet ve lüksü bir arada sunan modeli Superb, şimdi 2.000 TL'lik takas avantajı ile satışa sunuluyor. Yola paralel veya dik olarak park etme özelliğine sahip Otomatik Park Yardımcısı gibi yüksek donanımları, konforu, 1.6 TDI motoru ve Türkiye'ye özel DSG şanzıman kombinasyonu ile sürüş keyfini en üst düzeyde sunan Superb için Skoda tarafından düzenlenen "Takas Kampanyası" Ekim ayı boyunca devam edecek. 

Takas avantajlarının yanısıra, Skoda Finans’ın sunduğu aylık yüzde 1,02 faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleriyle tüm Skoda modellerine ulaşmak artık çok daha kolay.

Hiç yorum yok