Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HONDA SERVİSLERİNDE MİGROS ALIŞVERİŞ VEYA YAKIT ÇEKİ HEDİYE

Okulların açılması ve hayatın normal seyrine dönmesiyle, aracının yaz yorgunluğunu soğuk kış günleri başlamadan atmasını isteyen Hondasever...

Okulların açılması ve hayatın normal seyrine dönmesiyle, aracının yaz yorgunluğunu soğuk kış günleri başlamadan atmasını isteyen Hondaseverlere “kış servis kampanyası” iyi gelecek. 

Honda aracını yetkili servise götürenlere indirimden hediyelere birçok avantaj sunuluyor. Yaz tatili sonrası için Honda Türkiye tarafından başlatılan farklı içerikli servis kampanyaları ile Hondaseverler hem araçlarını yenileme hem de özel hediyelerden yararlanma fırsatı yakalıyor. 

Bunlardan ilki, 31 Aralığa kadar fren balatası ve fren diski değişimlerinde her yaştaki Honda modeli için sunulan yüzde 30’luk indirim. 

2010 ve daha önceki modellere özel kampanyalar 1 Kasım 2014 tarihine kadar sürecek kış servis kampanyası kapsamında 2010 model yılı ve öncesi aracını Honda yetkili servislerine getiren müşteriler ücretsiz check-up hizmetinden yararlanabiliyorlar. 

Kampanya kapsamında ayrıca tamir, parça ve işçiliklerinde yüzde 20 indirim sunulurken bakım parçaları ve işçiliklerinde de yüzde 15’lik indirimden yararlandırılıyor. 

Kampanya kapsamında ayrıca orijinal Honda motor yağı değişimlerinde yüzde 15’lik indirim sunuluyor. Lastik değişimlerinde birbirinden güzel hediyeler Yeni sezona yeni lastiklerle girmek isteyen tüm Hondaseverler, 1 Kasım’da sona erecek bir başka kampanya ile, tercih edecekleri lastik markasına göre değişik hediyelerden yararlanabilecekler. 

Kampanya süresince tüm Honda sahipleri 4 adet Michelin, Bridgestone veya Lassa alımında 80 TL’lik Migros alışveriş çeki, 4 adet Continental alımlarında 100 TL değerinde yakıt çeki kazanıyorlar. 

Ayrıca 4 adet Yokohama alımlarında özel Yokohama Kol Saati hediye edilirken 4 adet Goodyear veya Dunlop lastik tercihinde Desa marka seyahat valizi kazanılıyor.

Hiç yorum yok