Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HEPSİBURADA.COMDAN OTO LASTİKLERİNDE %50 YE VARAN İNDİRİM

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu hepsiburada.com, en çok ilgi gören kategorilerinden biri olan oto lastiklerinde farklı seçenekler ve ...

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu hepsiburada.com, en çok ilgi gören kategorilerinden biri olan oto lastiklerinde farklı seçenekler ve avantajlar sunuyor. 

Kullanıcılar %50’ye varan indirim fırsatlarından yararlanabiliyor. Ayrıca dört adet oto lastiği alan kullanıcılara, oto bakım seti hediye ediliyor. Türkiye'de her kategoride, tüm e-ticaret siteleri arasında pazar lideri olan hepsiburada.com, 600.000 adet ürün çeşitliği ile tüketicilere tüm ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılama imkânı veriyor. 

Uygun fiyatları ve seçenek alternatifleriyle hepsiburada.com’un öne çıkan kategorilerinden biri olan oto lastiklerine tüketiciler büyük ilgi gösteriyor. Geçtiğimiz yıl hepsiburada.com’da 42 binden fazla oto lastiği satışı gerçekleşirken, 2014’te bu rakamın 60 bine çıkması bekleniyor. 

Hepsiburada.com tüketicilerin kış lastiği ihtiyaçları döneminde yeni bir kampanya düzenleyerek %50’ye varan indirim fırsatı sunuyor. Hepsiburada.com, cazip oranlı indirimlerinin yanı sıra seçili oto lastiklerinde kargo bedava avantajı da sağlıyor. Bunun yanı sıra dört adet lastik alan sürücülere, oto şampuanı, lastik parlatıcı ve uygulama süngeri ürünlerinin yer aldığı Local bakım seti hediye ediliyor. 

Petlas'tan Kumho'ya, Michelin'den Goodyear'a, Nokian'dan Bridgestone'a, Continental'dan Lassa ve Pirelli'ye pek çok oto lastiği markasını sürücülere uygun fiyatlarla sunan hepsiburada.com, kendi ithalatı olan Triangle lastiklerinde de avantajlı fiyatlar sağlıyor. Hepsiburada.com’un kampanyaları önümüzdeki dönemlerde de hız kesmeden devam edecek.

Hiç yorum yok