Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CONTİNENTALİN YENİ TİCARİ ARAÇ LASTİĞİ CONTİECOPLUS HT3 İNOVASYON ÖDÜLÜNÜN SAHİBİ OLDU

Continental’in tanıtımını yaptığı ContiEcoPlus HT3 treyler lastiği bu yıl Almanya’nın Hannover kentinde 65’inci kez düzenlenen IAA Hannover...

Continental’in tanıtımını yaptığı ContiEcoPlus HT3 treyler lastiği bu yıl Almanya’nın Hannover kentinde 65’inci kez düzenlenen IAA Hannover – Uluslararası Otomobil ve Ticari Araçlar Fuarı’nda verilen Treyler İnovasyon Ödülleri kapsamında çevre kategorisinde İnovasyon Ödülü’ne layık görüldü. 


Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental, 23 Eylül‘de düzenlenen IAA Hannover – Uluslararası Otomobil ve Ticari Araçlar Fuarı’nda ContiEcoPlus HT3 treyler lastiğini tanıttı. 

Continental’in üçüncü nesil lastiklerinde geliştirdiği yenilikçi stratejisinin izlerini taşıyan ContiEcoPlus HT3, fuar kapsamında düzenlenen Treyler İnovasyon Ödülleri’nde çevre kategorisinde ikincilik ödülüne layık görüldü. 2013 yılında pazara sunduğu 3. nesil lastiklerini geliştirmeye devam eden Continental’in karayolu taşımacılığında treyler aksları kullanımı için geliştirdiği Conti EcoPlus HT3 yüksek yakıt tasarrufu ve uzun ömürlü kullanım sunan özel tasarımı ile dikkat çekiyor. 

Yuvarlanma direncinin yüzde 60’ına sebep olan treyler lastiklerindeki bu oranı iyileştirmeye odaklanan Continental, yeni ContiEcoPlus HT3 ile önceki lastik modellerine kıyasla yüzde 26 iyileştirilmiş yuvarlanma direnci sunuyor. 

 Avrupa’nın lojistik sektöründe öne çıkan 11 dergisi ve Alman Otomotiv Endüstrisi Birliği tarafından iki yılda hayata geçirilen Treyler İnovasyon Ödülleri’nin bu yıl 7’ncisi gerçekleştirildi.

Hiç yorum yok